S.O.S. je úspešným televíznym výtvorom Slovenskej televízie (STV), v ktorom štvorica protagonistov v podaní Daniela Dangla, Romana Pomajba, Petra Sklára a nežnejšiu časť zastupujúca Petra Polnišová si robia srandu s každého a všetkého. S.O.S vytvoril nové hviezdy televízneho priestoru ako Monsterovcov, Editu „ Cicu“ Papeky, Haló Paberu a množstvo iných postavičiek vystupujúcich vo vtipom sršiacich skečoch. (pravo)

Mire

Ach, prípad S.O.S... býval to niekedy môj najobľúbenejší program v televízii vôbec. A to som ich pozerával od samého začiatku - a pritom som na nich s mamkou natrafil úplne náhodou pri prepínaní programov telke :)) Ale pozdávalo sami to až na to, že vtedy to išlo hodinu a len raz mesačne ale potenciál tam bol a veľký. Vtedy to ešte ale málokto pozeral a ja spolu s malou hŕstkou ďalších sme sa už vtedy na tom bavili. Milovali sme také Pomáhajbo, prvé časti boli fakt geniálne s mojimi bratrancami sme sa na tom neskutočne rehlili :D Lenže časom sa táto relácia dostala do väčšieho povedomia ľudí a mimoriadnej kreatívnej štvorici dochádzal postupne dych... posledná kvalitná éra bolo parodovanie Vyhulených malých bobrov, čiže do konca roku 2005... od roku 2006 vrátane to bolo čoraz horšie a horšie a nové skeče typu "Ebénci", "Duňa a Fuňa" ma absolútne nezaujímali.... vrcholom boli tie veveričky čo hrala Polnišová, to už hraničilo s úbohosťou. Našťastie to trápenie už ukončili a S.O.S. nechali spať... mimochodom to DVD čo vydali bolo zložené čisto zo scénok z roku 2006!!! Proste z doby keď táto pôvodne skvelá groteska už stála fakt za hovno.... ale za prvé dva excelentné roky dávam bezva päť hviezdičiek. P.S. - nikdy som nechápal čo všetci videli na Edite Papeky - ona patrila vždycky medzi najhoršie skeče v tejto relácii, odjakživa som ju neznášal a neprinúti ma zasmiať sa ani keby som sa poskladal do kocky :)) ()

Martin741

Po smrti komika Satinskeho zacala situacia okolo satiry nba Slovensku povazlivo upadat, ale chvalabohu roku 2004 sa objavila tato relacia, z ktorej najlepsia postava bola suverenne Polnisova. Ale aj ostatni /Dangl, Sklar ...../boli vyborni. Jo a za scenky v restauracii U Slovaka musim dat vysokych 80 % ()

Marek1991

Milujem S.O.S. aj po rokoch! Vrchol zábavy pre mňa v mnohých smeroch! Hudba, vtipy, hlášky, scénky, "Monsterovci", reakcie na súčasné trendy v spoločnosti a médiách, perfektní herci. Pomajbo a jeho nezabudnuteľný sedliak z "Prcavých príležitostí", čašník z "U Slováka", či Karči a Lajči spolu s Danglom, ten bol výborný aj ako moderátor, spevák, rehotal sa svojsky na všetkých hlúpostiach. Polnišová a jej trénerka tela alias Papeky, či iné herecké postavy. Na záver si nechám člena mojej rodiny Petra Sklára alebo inak Petra Perďocha, ktorý hral spolu s Danglom skvele mafiánov, čo bol základ pre neskorší seriál Mafstory, zákazníka "U Slováka", či moderátora spolu s Polnišovou, ktorí "spovedali" politikov. A jeho "Na parádu, na parádu" ako sedliak, ktorý si požičal peniaze a tvrdil, že ide kúpiť chleba a kúpil chľast. :D Tu pre mňa títo herci excelovali, nehovoriac o "Monsterovcoch", za ktorých si veľa urážok vyslúžili Dangl a Polnišová. Polnišová tu bola ešte aj relatívne mladá, takže bola aj dosť pekná podľa mňa. Relácia bola pre mňa krátka a vysielala sa málo dní na môj vkus. Nezabudnuteľné sú pre mňa aj silvestrovské relácie, či 100. relácia alebo posledná relácia a ich krásna pieseň S.O.S., ktorú prespievali parádne! Toto je moja srdcová záležitosť, nehovoriac, že tam exceloval člen mojej rodiny, takže je pre mňa svojím spôsobom osobná! Milujem S.O.S.! ()

Blackberry

Predovšetkým scénka Ebéncy s moderne zmýšľajúcimi starenkami ma dostala ("a čo budeš variť moja, knedľu, knedľu?? nie, Rogalo"). K výborným skečom patria aj Monsterovci, niekedy Fakrašovci, ale najlepšie sú aj tak scénky, kde hráva Pomajbo. Ten to tam úžasné ťahá. Dokáže zahrať hocijakého debilka a vždy to stojí za to. ()

hito

Neskutočne zábavná relácia, ktorej cieľ veľa ľudí nepochopilo. "Zrodenie hviezdy" - Polnišová. Brutálna dávka humoru. Najlepšie výkony: 1. Petra Polnišová - Nataša Geržová (Prcavé príležitosti), veverička Eliška, Mora Monster, 2xOTO 2. Roman Pomajbo - Edo/Sandokan bol nezabudnuteľný - ...veď vieš čo... :D, U slováka 3. Dano Dangl - Ibi Fajka, Jazykové okienko, Chruňo Monster 4. Peter Sklár - Jalo Bôček/Florián - čeho? (Prcavé príležitosti) Zmena mien bola fantastická (naj: Michal Hudák - Pichal Chudák) ()

• Meno ústredného moderátora (Daniel Dangl) je niekedy Karol a inokedy zase Ivan. Stále pritom ide o tú istú postavu, čo dokazujú občasné návštevy jeho ženy Julky (Petra Polnišová), ktorá ho v závislosti na konkrétnej epizóde oslovuje oboma menami. (Macejko)
  • Pri pozornom sledovaní je možné zistiť, že niekoľko skečov bolo natočených na rovnakom mieste - aj keď nemajú nič spoločné. (Crash master)
  • Prvá epizóda SOS bola odvysielaná 30.1.2004. (VasylDeBylak)