Star Wars: Klonové války - The Final Season (2020) (série)

Dangerous Debt (S07E07)

(epizoda)
Animovaný / Sci-Fi / Akční / Dobrodružný
USA, 2020, 23 min

Po neúspešnom obchode sú Ahsoka a sestry Martezové uväznené na planéte Oba Diah zločineckým klanom Pykeov. Ak sa chcú zachrániť, musia ujsť z väzenia a dostať sa z planéty. Na to by však museli nájsť spoločnú reč a prestať sa hádať. Okrem toho sa Ahsoka potýka s dilemou - prezradiť sestrám Martezovým, že bola súčasťou rádu Jedi, alebo nie? (rasistik)

rasistik

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Diel, ktorý bol dokonale o ničom. Keď z toho vypustím monológ niektorej zo sestier Martezových o tom, čo si myslia o rytieroch Jedi, nestalo sa tu vlastne nič nové a keby ste tento diel preskočili, ani si to neuvedomíte. Na druhej strane je ale úžasné, ako dokonale dokázali tvorcovia urobiť diel, ktorý končí presne tam, kde začal. Takúto dokonale kruhovú zápletku totiž vidíte málokedy. ()

DeJiF

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A zase to samé, jediné kvůli čemu nedávám tomuhle dílu odpad je zajímavé prostředí, jinak díl plný dialogů, které postrádají logiku a to např. neustálé hádky mezi hlavními postavami, které se musely objevit vždycky, když jim ASPOŇ NĚKDY začalo něco vycházet, aby se to celé nakonec podělalo kvůli tomu, že se postavy musí NEUSTÁLE hádat kvůli extrémním pitomostem. A kdyby to aspoň byly děti, to by se pak dalo pochopit, ale do prkna! TOHLE JSOU DOSPĚLÍ. Takže si můžeme odškrtnout další hovno, které Disney s Filonim vytvořili. ()

Whyyess

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tato dějová linka nepatří k těm nejlepším, ale ani k těm nejhorším. Bylo to zbytečné, místy nudné, ale osobně jsem se docela bavil. Myslím že hlavní důvod nízkého hodnocení této lajny je fakt, že všichni vědí že se blíží velké finále a tyto díly jen zdržujou. 80% ()

Kane

Tohle jsme dostali místo Son of Dathomir ? Ten by dával smysl, kdyby byl v seriálu, protože by zaplnil plot holes ()