Angličtina - Extra

• Velká Británie Extr@
všechny plakáty

Dvě přibližně dvacetiletá děvčata, Bridget a Annie, bydlí v jednom z londýnských bytů. Naproti nim sídlí jejich kamarád Nick. Vše se změní, když k nim přijede na návštěvu mladý argentinský boháč Hector, hledající nové přátele. Od té chvíle vzniká mnoho groteskních situací. Projekt Extr@ English vznikl především proto, aby pomohl naučit diváky anglicky. (bomber3)

Theresia

Převážně dosti směšný děj, ale rozumím skoro všemu, co řeknou a tak nemůžu dělat nic jiného, než jim poděkovat za to, že mě povzbudili v mém snažení umět jednou anglicky i myslet... ()

Martin_W

Viděno pár epizod ve škole.. Často jsem na seriál narazil v televizi, ale vždy jsem po pár minutách přepnul. Teď, když jsem měl tu možnost vidět celé epizody mám na seriál o něco lepší názor. Humor je sice dosti primitivní, ale to hlavní seriál splňuje. Postavám jde rozumět bez potřeby českých, či anglických titulků. 52% ()

Misacek22

Prostřednictvím tohoto seriálu jsem se dříve učila angličtinu a musím říct, že některá slovíčka a slovní obraty jsem si díky tomu i lehce zapamatovala. Navíc je tento komediální seriál pojatý vtipně, účinkující čtveřice je sympatická a pro začátečníky i mírně pokročilé je to zkrátka jak dělané! Opravdu můžu doporučit ;) ()

bomber3

Jako obyčejný seriál by to asi neuspělo, ale jako jazykový kurz se to dá přežít. Někdy je to dokonce i vtipné(ale jenom někdy). ()

Eeuanmainyaq

V anglictine sice nie som celkom zaciatocnik, ale tento serial mam velmi rad a nekrestansky sa na nom bavim. Je mi tazko posudit ako by sa nan mohol pozerat niekto, kto anglictinu neovlada, ale myslim, ze viac uz sa snad ani neda spravit pre to, aby clovek vsetkemu rozumel. Zaujimave je, ze aj ked je serial miestami dost teatralny, vobec mi to na nom neprekaza, akoby to nachadzalo svoje miesto. ()

Baron Noktur

Skvela pomocka pri uceni sa anglictiny. Serial obsahuje tony typickeho anglickeho humoru a atmosfery, skvelych narokom prehravajucich a cisto artikulujucich hercov a kopu srandy. 9/10 ()

LucyD

Myslím, že při učení to v začátcích dost pomůže. Momentálně sleduji EXTRA espaňol a fakt super :) ()

VeeDee

V rámci kategorie výukových kurzů angličtiny je Extra English ten nejlepší, co jsem kdy viděla. Samozřejmě se nedá porovnávat s legendárními britskými sitcomy... každopádně angličtinu mají krásnou a je to vtipné. Doporučuju všem studentům angličtiny. ()

johhny007

Super co víc si přát je to místy vtipně i základ se mi líbí a ještě ktomu je to asi pro káždého i pro totální anti-angličany :) 90% ()

Falco.araea

No tak pro někoho, kdo se anglicky začal učit, ehm, docela dost pozdě a ještě na to dostal přeučenou a hrozně zmatenou ruštinářku, je to ideální. Ovšem celá zápletka a fóry přece jenom mohly být trošku na vyšší úrovni, přestože je to vlastně "jenom" na naučení jazyku. ()

Voorhees

Mám tři teorie proč nebo jak tohle vzniklo. 1-Bolywood dostal finance a koule na evropskej sitcom. 2-Porno bez "akčních scéne". 3- Antidepresivní pořad pro lidi, kteří jsou na dně, aby si uvědomili, že může bejt hůř. Ta přehrávající bloncka mě faakt sere, kdyby ukázal co má, možná bych se uvolil k více než dvoum angličtinářkou vynucenym dílům. Rusky zněníjí "Hřebec" Seriálu charismatický chuano chaviéro de palpato působí víc nudně, než jak měl asi záměrně působit. A jeho debilní kámoš musí nasrat i ty nejzarputilejší moralisty. Celkově bych snad akorát vychváli zřetelnou angličtinu, která se pro výuku asi perfektně hodí. (Vážne jestli se chce naučit angličtinu, koukejte na himym nebo tBBT). Vcelku mě to tak nezhnusilo jako spíš přesvědčilo o tom, že titulky by se měli (jen čistě kvůli ochraně života a kariéry zůčastněních) někdy vypustit. 1/5 . ()

yaqwsx

Lehce stupidní, na druhou stranu Britové tací často jsou, má to být výukový pořad a tuto funkci myslím splňuje. Být někým, kdo se chce z "filmů" naučit anglicky, tak bych Extr@ sledoval pravidelně. ()

MFloyd odpad!

Samozřejmě jde o výukový materiál... ale proboha proč? Dyť je to tak infantilně kreténský, že jestli si někdo chce naučit anglicky, tak ať si pustí stokrát lepší sitcomy, kterých je halda a nemusí čučet na něco, co je jenom trapný. ()