Obyvatelé jednoho amerického horského městečka jsou proti své vůli zataženi do podivné hry vesmírného lovce vetřelců, který přistál na Zemi za jediným účelem - vypustit a následně ulovit podivnou pavoučí bytost. Vzniká tak vražedný trojúhelník, ve kterém není zcela zřejmé, kdo, kdy a kde koho loví. (Omnider)

SOLOM.

Pod opravdu originálním názvem AVH: Alien vs. Hunter snad ani nikdo nemohl očekávat žádnou pecku a zvláště když to točí Asylum. Tahle společnost už natočila tolik sraček, že se to snad nedá spočítat. Naprosto otřesná kamera a postižení herci byli tím hlavním důvodem, proč tohle spadlo do odpadních vod a už po něm neštěkne ani pes. Oba tvorové vypadají tragicky, stejně jako český dabing. Těch 10% dám jen za Dedee Pfeiffer, kterou mám celkem rád. ()

oveckaoa

Tý jo ten film je z roku 2007 a vypadá tak na 80 léta mazec :-). Tenhle film ani nebylo těžké natočit máme zde bandu dřev (čti herců :-) a 2 monstra jedno osminohé (přece jen kdyby vykradly celou vizáž vetřelce asi by je někdo žaloval) a 2 jakási pastvoření (nevím jak to pojmenovat). A celý film je o tom jak se zabíjejí na konci zabijou to osminohé a ty pastvoření odletí přičemž zjistíme že to byly lidé (originální :-)) ()

djbarrel odpad!

OMG ! WTF ? Cože ?! Tak tohle byla skutečná prasárna. Ve filmu pobíhala parta vyžilých nechutných lidí, asi ztoskotaní pornoherci, kterým někdo asi zapomněl dát scénář. Do toho se tam objeví dvě monstra. Jedno je takový klon maxipavouka, predátora a vetřelce a ten druhý vypadá jako kříženec chodící popelnice a rytíře. Obě monstra se nemaj rádi a tak se na sebe vrhnou. Pobíhající pornoherci (nebo co to bylo) sem tam zařvou, což je jejich jediný úkol v tomhle "filmu" . Tedy krom toho se ještě zvládaj tvářit drsně a házet po sobě takový hlášky, že by i Petr Novotný čuměl. Jak se zdá ve "filmu" nejde vůbec o nic. Scénář asi chybí zcela, digitální efekty jsou neskutečně otřesný, jediný co tomu může konkurovat je ta chodící popelnice, která při pohybu dokonce vrže a neskutečně strnulý a kostrbatý "herecký výkony" . Tohle je taková sračka, že větší filmovou hodnotu má 85 minutový sledování vypnutý televize. Doporučuju jen masochistům, kteří rádi trpí. Jen mě mrzí, že nelze dát jiné hodnocení než Odpad! , protože to je výsměch a urážka všech filmů, kterým jsem dal Odpad! V mém TOP SHIT atakuje bronzovou příčku ! 0 % ()

Nikolas__

Je to pořád re la ti vně koukatelné, ale vše ostatní !! Herecké výkony hrozné, scénář snad ještě horší. Režie bídná, a je vidět že to dělal Asylum. Každopádně ten Vetřelec vypadá fakt svěle a zajímavě (kdyby byl ve známějším a lepším filmu tak by se mohl stát kultovní příšerou, a to je asi největší plus na celém filmu. Atmosféra ušla, ale vzhled toho lovce je neuvěřitelně příšerný. Extrémně směšný design, a poslední scéna jednoduše WTF. Za mě zatím jeden z nejlepších počinů studia Asylum (myslím že je to aspoň lepší než všechny Sharknáda) , ale i tak hrůza. 1/10 ()

Mangano odpad!

Tak tohle je jednoznačně to nejhorší, co jsem kdy viděl! Tohle bylo na 100 % nejnudnějších 85 minut v mém životě. Podle mě se jedná o to nejtoxičtější natočené bahno (napsat film, tak mi upadnou prsty) všech dob. Tohle už nesmí nikdo nikdy vidět. Jelikož jsem to celé protrpěl až do konce, myslím, že od teď už můj žaludek snese naprosto všechno. Je to katastrofa a utrpení. Pokud to chcete použít jako mučící nástroj, budiž, ale jste mimořádně pokřivení lidé. ()