Derren Brown: Inside Your Mind

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2003, 79 min

Derren Brown

zajímavé jak se lehce dá ovládat lidská mysl(15.6.2008)

Tenhle pořad jsem viděla úplnou náhodou a tak moc mě to zaujalo, že jsem nebyla schopná od toho odtrhnout oči. Má to šmrnc, náboj, který nutí k zamyšlení. Nedovolí přepnout na jiný kanál. Nechci to dál komentovat. Koukněte sami a uvidite........(3.7.2016)

• - Svou práci v televizi začal Derren Brown třemi šedesátiminutovými speciály natočenými během dvou let, které byly rozděleny na šest částí, jež obsahují sestřih toho nejlepšího z jeho hodinových speciálů. Vybrané části z prvních sérií jsou dostupné na DVD a videokazetách jako Derren Brown - Inside Your Mind. U nás byl projekt uveden v České televizi jako Derren Brown: Magie a manipulace mysli (od r. 2004). (Paity)

• - V 7. epizodě v čase 12:55, kdy Derren hádá počet natažených prstů, má Derren rukavice, ale v momentě, kdy má hádat dívka, mu při střihu rukavice z rukou zmizí. (Jeldi)