Reklama

Reklama

Noční býk

  • Mexiko Bufalo de la noche, El (více)
všechny plakáty

Schizofrenik se rozhodne spáchat sebevraždu, poté co zjisti, že ho přítelkyně podvádí s jeho nejlepším kamarádem. (Filmbox)

Recenze (9)

mira007 

všechny recenze uživatele

Diego Luna aka boss Felix z Narcos Mexico si zahrál v hodně těžkém psychologickém filmu z roku 2007 o milostném trojúhelníku, kde má každý člen nějaký psychický problém, přičemž ten jeden se zhroutí po třiceti minutách a zůstanou dva. Celou dobu tam mezi dvěma kohouty jen chodí Liz Gallardo nahatá i oblečená a pak závěr je mírně dramatická věc. Tož úplně můj šálek to nebyl, ale tři hvězdy musím dát za překrásnou latino Liz Gallardo - zamiloval jsem se a až budu velký tak se s ní ožením. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Sklamanie veľké-preveľké! Očakával som ďalší vynikajúci príbeh v podaní Guillerma Arriagu, avšak namiesto toho som zostal zaskočený celkovým spracovaním plným zmätku. Samotný príbeh nieje až tak márny - práve naopak, je dosť dramatický. ALE to zosúladenie dvoch časových rovín bolo katastrofálne. Občas som sa v tom až tak stratil, že som nedokázal samotnú sekvenciu časovo zaradiť. Napokon z toho bol obrovský zmätok, ktorý zapríčinil zaniknutie celkového vývoju príbehu a asi aj samotnej pointy, nad ktorou doteraz rozmýšľam... Filmy s retrospetkívou a viacerými časovými rovinami mám veľmi v Láske, ale toto bolo naozaj už neúnosné. Inak príbeh aj zápletka OK, až na toho prehnane sebavedomého Manuela, ktorý mi až príliš pripomínal niektorých ľudí v mojom okolí mysliacich si že oni môžu všetko a pritom nehľadia na dôsledky. ()

Reklama

Lukoboss 

všechny recenze uživatele

Bohužel mně psychologickej rozbor postav nepřišel nijak skvělej a o nějakým milenckým trojúhelníku se dá těžko mluvit, když jeden ze tří v podstatě zmizí během první třetiny filmu. Tu sílu jsem v tom neviděl, nechytlo mě to a na konci jsem si jenom řekl "Proč?". Možná jsem natvdlej, možná jsem nedával pozor a tolik to nevnímal, ale tohle prostě podle mě nebylo to pravý ořechový... ()

Rudovous 

všechny recenze uživatele

Tizive, temne, psychologicke a hooodne eroticke. Zazrak typu Amores Peros se nekona, ale za pozornost bezesporu stoji. Diego Luna se na platne ve flesbecich meni jako chameleon (hraje opravdu pekne) a holky mu skacou doslova do klina jedna za druhou, nebo ne? No nechte se prekvapit. (Emilio Echevarría, jo ten deda fousata z Laska je kurva, v roli policicty ve svem kratkem vstupu take potesi). Hudba: Mars Volta resp. Omar Rodríguez-López. IMDB je sikovna na takove ty prakticke informace ohledne filmu, komentare si tam ovsem uz nikdy neprectu. ()

castor 

všechny recenze uživatele

Venezuelský debutant Jorge Hernandez Aldana měl možná štěstí, že mohl zrežírovat látku od uznávaného scénáristy, avšak netuším přesně, kde se stala chyba, ale žádná z postav si diváka vyloženě nezíská, což se dříve u filmů Guillerma Arriagy nestávalo. Milostný trojúhelník, který nevtáhne, děj, který jede často spíš na neutrál a erotika (i přes vizáž všech tří hrdinek - ta hlavní Liz Gallardo zde navíc paradoxně chybí uvedená), která málokdy udeří na hlavičku!! ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama