Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

Cutting43 odpad!

Opravdu silný zážítek, připadal jsem si jako, když bych hodinu seděl v auto dílně a koukal z nudy na kalendář s babou upatlanej od šmíru.Někdo tu spodní hranici tvořit musí. Obvzlášť bych chtěl upozornit na naprosto ztrhující scénu, kdy Kněžna hodlá ponechat jednu z (hereček) na pospas vlkům a při již zde zmiňované hudbě ji krutým způsobem maže med na prsa. Opravdu hrozný brak!!!!!!!! ()

bari68 odpad!

Aj keď podľa hodnotenia by som si tento film pred začiatkom a s vedomím 6-tich percent ani nepustil ,tak Simandlova Báthoryčka po eroticku mi nedala pokoja.Teraz akože neviem, čo týmto chcel ten ,,režisér,, Simandl povedať a neviem, prečo vlastne natáča jeden brak za druhým.Nechcem sa ,,opičiť,, a stáť v jednom rade s ostatnými s podobným názorom, ale kto film zhliadne, dá mi za pravdu.Dej absolútne nulový ,kostýmy ako z cigánskeho bálu , rozpočet vzhľadom, že sa natáčala v jednom ateliéri asi musel byť ultralacný....Ako softporno by ešte ušlo,aj keď režisér asi ani nevie ,že v 16.storočí neboli ešte silikónové prsia, by mi asi povedal, že v 16.storočí som tiež nebol režisérom ...a terazky hej! ()

Grimaldon odpad!

Ani ženská těla v celé své kráse nedokáží ospravedlnit existenci teto nechutné nudy. Nahota je totiž vždycky fajn, ale podřezávaní krků opravdu ne. A ano ,šel jsem do toho s tím, že se jedná o příběh Čachtické paní. Ale i když pominu nechutnosti tak nemůžu pominout tu všudypřítomnou nudu a natahovanost. Dlouho trvající záběry na jedoucí kočár, na sbírání krve a spoustu podobných zdlouhavých scén. Krátká stopáž tak působí jako tříhodinové utrpení i když v realitě má jen něco přes hodinu. Simandl našel svůj fetiš a zůstává mu věrný. Já naopak jako divák jeho další, novější snímky snad už nikdy nespatřím. ()

Vojcl odpad!

Předně tohle není film, ale regulérní porno a to ještě špatně natočené. Absolutně nechápu jak se totální amatér Šimandl může už třicet let živit jako režisér a čas od času se mu dokonce podaří do svých "děl" obsadit nějakou tu vyhasínající českou nebo zahraniční hvězdu. Ed Wood nebo Uwe Boll jsou proti tomuhle oscaroví tvůrci. ()

PetrPan2 odpad!

Natočit film o Čachtické paní, plný krásných, nahých a mučených žen tak, aby to byla neskutečná nuda je v jistém směru umění. A Lloyd Simandl je v tomhle směru mistr nad jiné povolaný. Když už člověk točí béčkové filmy, měl by mít snahu pokusit se alespoň o nějakou tu kontroverzní scénu, aby slušná část populace jej mohla hanět a posílat do pekel a ta zvrácenější část diváků vynášet do nebe. Celý film je o tom, že v mučírně (popřípadě v jiných místnostech) polehávají nahé dívky a tváří se, že je to nezajímá. Ve tváři mají stejný výraz naprosté pišišvornosti, jako já když omylem přepnu televizi na Rodinná pouta či Ordinaci v... Do toho všeho se ozývá děsná hudba a jednou za pět minut někdo promluví, aby ubezpečil diváka, že nesleduje němý film. Přitom starší Simandlovi filmy nebyly tak špatné... byly sice úplně blbé, ale měly své světlé chvilky nad kterými se člověk mohl pousmát a vyprávět o nich kamarádům. Prosím pane Simandl, dokažte, že jste dobrý béčkař a natočte po letech zas něco o čem budu moci vyprávět! ()

Časové pásmo bylo změněno