Věčně opilý W. C. Fields byl asi zajímavá persona. Většinou prý hrál víceméně sám sebe. (Což je na tom ta největší prdel.) Co se týče humoru, tak půlka gagů mě minula, tu druhou však celkem oceňuji. Když už jsem se zasmál, tak pořádně. Zakončeno velkolepou automobilovou honičkou, proti které jsou bondovky hadr:D /// Was I in here last night, and did I spend a $20 bill? -Yeah! Oh boy! What a load that is off my mind. I thought I'd lost it! ~~~ 57%(9.2.2013)

"It's a Gift" se mi rozhodně líbilo více, ale Fieldsovi se prostě nemůže vzít, že je to prostě správný blázen a je pro srandu ochoten udělat cokoli. Jeho situační i slovní humor jsou prostě výborné a místy vás nadchne tím, co dokáže říct, navíc s jakou tváří to říká. Není to rozhodně zábava pro každého, ale pokud vás jednou tenhle tlouštík upoutá, už vás nepustí.(4.9.2014)

• RHK

Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(24.7.2010)

• Houdini

NFR 1992(5.4.2004)

To, co tady hlasově a pohybově předvádí W.C Fields je vrchol komediálního herectví. Jeho pan "Suzé" je nezapomenutelný. Must see.(10.3.2010)