Reklama

Reklama

Uvězněni v čase

Trailer

Héctor a jeho žena Clara se přestěhovali do nového venkovského domu. Jednoho večera Héctorův dalekohled zachytí v blízkém lesíku obraz nahé dívky. Když po tajemném přízraku začne pátrat, je napaden mužem, jehož obličej skrývá zakrvácený obvaz. Na smrt vyděšený nachází útočiště v tajemné budově, která stála v cestě jeho zběsilému útěku nočním lesem. Netuší, že vstoupil do míst, kde se tajně experimentuje s časem. Když se vrací domů, vidí na zahradě svoji ženu a v otevřeném okně... sám sebe. V časové smyčce, do které byl nedopatřením lapen, se roztáčí série katastrof, které budou mít pro jeho další život nedozírné následky. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (315)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Že se snaží hlavní hrdina vracet do minulosti a napravit škody, tomu rozumim. Že zdánlivě jednoduchou situaci opakovaně zmrší a k tomu všemu se chová jako čím dál tím větší idiot, to už je horší, ale každýmu halt není dáno. Ale nejvíc mě štvalo, že film jede na vejco-slepicovitém principu a to prostě překousnout nedokážu. Pokud by to mělo lepší vizuál a sympatičtější titulní postavu, tak ještě dejme tomu, ale takhle ze sebe nedostanu víc než 30%. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Když jsem viděl na plakátu toho nepřátelsky vyhlížejícího týpka v kabátě s podivnou maskou na ksichtě, byl jsem docela natěšenej. Když jsem pak ve filmu zjistil, jak to je ve skutečnosti, zažil jsem docela zklamání. Ze začátku i docela zajímavý film, kterému by ty 3* velmi slušely, jenže čím déle ten film trvá, tím více se zamotává do klasického sci-fi klišé o problematice cestování časem, násobení cestovatele a úskalí mnohých časových rovin, že se z toho stane docela nezajímavý maglajz, včetně v těchto zápletkách nijakého konce. Ono možná tyhle zápletky mají své kouzlo, pointu a opodstatnění, na to ale asi musíte celému ději věnovat úpornou pozornost a snad mít pro to i vlohy. To já evidentně nemám. Ani tak nevadí, že to celkově působí poměrně levně, první půlhodinu je to docela fajn, příjemné postavy, napětí, hezká prsa, ale pak... ()

Reklama

oLí 

všechny recenze uživatele

Tak nadějný začátek a tak nenápaditý zbytek. Prvních patnáct minut má dobrou atmosféru a povedeně diváka namlsává na napínavý děj. Ten je ale čím dál tím víc debilnější. Nepomotuju se, kdy bych nad chováním postav(y) a toho co na obrazovce vidím tak moc kroutil hlavou a říkal si, jak neuvěřitelná demence to je. Ještě do půlky filmu jsem snažně živil naději, že ten průběh je schválně tak předvídatelný a hloupý jen proto, že příjde chytrý zvrat, nějaký nápad. Jasně že filmy o cestování v čase potřebují nadhled a hodně fantazie, jenomže nic takového tu prostě není. Když vidím hodnocení, tak je možná chyba na mém příjmu, ale já naprosto marně hledám důvod, proč byl tenhle film natočen a o čem že měl bejt. I takový TRIANGLE je na tom o chlup lépe. [2/10 říjen 2010] ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Výborná atmosféra, z počátku dost mrazivé "rozmotávání" děje a problému hlavního hrdiny, později se však zvrtne v spíše nevinnnou až komediální záležitost, která mi - přiznám se bez mučení - ve 3/4nách nějak utekla a závěr nevím jestli jsem zcela dostatečně pochopil. Každopádně výborně komorně natočené, skvěle zahrané plus ta krásná dívenka na kole ... Cestování časem je velice vděčné téma a divákovi při něm mrazí ať chce nebo ne, protože čas je jedna absolutní proměnná v našich životech, kterou stejně vůbec nechápeme a nedokážeme ji uchopit ... Proto každý film zpracovávající toto téma bude vždy přitažlivý... ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Malinká dvojitá smyčka na provázku, která má naštěstí oba konce. Pěkně dotaženej film o cestování zpět v čase a jeho důsledcích. Víc nemá cenu psát, snad jen, že film je pro oko pozorného diváka a Ti, kteří budou spokojení tak jako já, nechť ihned pohledají Triangle. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Film měl soutěžní premiéru v roce 2007 na Filmovém festivalu Fantastic v USA. Získal zde hned tři ceny, a to za nejlepší kameru, Cenu poroty a třetí místo v Ceně diváků. (Terva)

Reklama

Reklama