The Doors: Dance on Fire

Dokumentární / Hudební

USA, 1985, 51 min

Ray Manzarek

Allen Daviau

Jim Morrison byl snad jedinej chlap, na kterým mi nevadily kožené kalhoty, a kterej v nich vypadal fakt nehorázně sexy. I v ternýrkách na kole a s kudrnatou kšticí na hlavě. Hmmm, asi zase opráším své posvátné tričko s The Doors (kde ty středoškolské časy jsou) a budu si během spánku hladit Jima na prsou... :)(17.4.2009)

Dance on Fire je filmem zaznamenávajícím Doors v klipech, při TV vystoupeních a při různých show. Sami se přesvědčte že Doors předběhli dobu a svými texty se vryli do paměti miliónů posluchačů. Jim Morrison měl navíc charisma, že by s ním mohl bourat zdi, domy, města, kontinenty. "Ride the snake...the snake is long seven miles."(2.7.2008)

Bezprostředně po projekci jsem si říkal, jaká je ohromná škoda, že tady chybí tolik legendárních pecek. Hned nato jsem si ale uvědomil, co je to vlastně za blbost. To by totiž museli Doors zahrát celý svůj repertoár, protože v něm nic než pecky nemají. Hodnocení zde na csfd je zcela oprávněné, takže se ani nepokoušejte s ním nic dělat! // Tak se přiznejte, kdo jste to snížil?(11.11.2011)

Charisma + skvělé texty : klávesy = The Doors(20.1.2009)

Od tohoto filmu jsem si příliš nesliboval ( Dveře zas tak nemiluju), ale příjemně mě překvapil.(12.7.2008)

Ještě lepší než tour po evropě-je to bez zbytečných komentářů. Vždyť si taky doors vystačí v pohodě s psychadelickýma klipama, záznamy z vystoupení a k tomu s recitovanými básněmi. Skvělá, skvělá věc. Zapadá slunce, Morrison chrápe na plachtě, Manzarek si křiví ksicht kvůli slunci, Krieger hladí kočku...není třeba říkat víc :-)(10.8.2011)