Bezbranná rodina musí na horském výletě čelit smrtícímu přírodnímu živlu. Ještě větším ohrožením je však pro ni psychopat D. Hasselhoff. Dobrodruh Snyder se pustil do podezřelého obchodu s pašovanými diamanty. Navíc se rozhodl podvést parťáka, a tak zastřelil pilota a vyskočil z letadla, jímž spolu cestovali do Kanady. Stroj narazil do horského svahu a spustil lavinu. Tuny sněhu zavalily chatu, kde trávil prázdniny Brian Campbell s dětmi. Když se otci nepodařilo spojit se světem vysílačkou, začali se prokopávat. Poblíž domu našli napůl zmrzlého Snydera, a protože neměli tušení, co je zač, zachránili ho. Snyder je krmí smyšlenými historkami, postupně si získává náklonnost všech a prosadí, aby kopali tunel tím směrem, kde podle něj leží batoh s drahokamy. Jenomže Max najde jeho pistoli a rodině rázem jde o holý život... (oficiální text distributora)

RomeroIsGod

Ha! Jedinej kanadskej film, kterej jsem viděl víc než jednou :-D A možná i nejlepší filmovej počin vochlasty Hasselhoffa. Je to špatný, a to hodně, ale jako malej jsem to docela žral a v televizi to běželo jednou do roka. 30% ()

ypres.bass

vVděl jsem to hodně dávno a jediné co si pamatuju je to že až to příště budou dávat, tka se podívám co je na jiných programech. ()

Gardenboy

Je to strašne lacné ... strašne ale strašne naivné ... dve hviezdičky dávam len za vyvrcholenie filmu, pri ktorom vo mne autori vyvolali aspoň trochu napätia. Teraz by som si to však neodvážil pustiť znovu. ()

Bakemaster

Tak tohle byla dobrá demence, Hajzlhofofi záporná role ani trochu nesedí, ostatně ony mu nesedí ani ty kladné. A další postavy jsou uplně dementní, pořád ho svazují a potom ho zase pustí a tak to jde pořád dokola. ()

10Domik10

David Hasselhoff v roli záporáka? Aj keby túto úlohu zahral královsky bola by neuveriteľná a nedôverihodná. Ako sa vlastne mohol zrodiť takýto nápad ?! Dejovo ľahko podpriemerné a samozrejme miestami nudné. ()

John80

Rodinná dráma, otec sa vyberie s deťmi na chatu, kde ich zastihne snehová lavína a pomedzi to aj psychopat s diamantmi 3* ()

m.xFuck

Dávám za 4* nic lepšího už Hasselhof nenatočí a tohle je zatim to jediný, na co se dá koukat. Už bys s tím točením měl skončit Davide. HOOGA HOOGA HOOGACHAGA ()