poster

Předčasná úmrtí: Poselství přes rampu (TV film)

Dokumentární

Česko, 2008, 52 min

Režie:

Zdeněk Gawlik
 • Una111
  ****

  Dobře udělaný dokument. Považovala bych za vhodné, kdyby přímo v dokumentu bylo uvedeno, z jakých her a filmů ukázky byly. Celkem nepatrná výtka. Ta recese se "stahováním spoďárů" na Rösnerově pohřbu o hereckém prostředí dost vypovídá, takže do dokumentu asi patří, no, po pravdě řečeno, mně by tam zmínka o ní asi nechyběla!(30.1.2016)

 • Tommassi3
  ****

  "Prostě od narození byl v tom prostředí.. On říkával: Já jsem se narodil v rekvizitním koši.."(7.11.2014)

 • pávek
  *****

  Byl to PAN HEREC a ta zubátá musí vždycky sáhnout po tom, co je dobré.(24.9.2008)

 • Olík
  ****

  Ačkoliv jsem nikdy nebyl velkým fanouškem herectví Borise Rösnera (z velké části je to dáno faktem, že jeho projev se nejlépe dokázal uplatnil v divadelních dramatech a těch já nejsem cílová skupina), pan herec to pro mne byl vždy......a tahle památka na něj je zatraceně vydařená. Asi každý z nás už viděl mnoho medailonků, dokumentů, vzpomínek nebo jak je chce nazývat. Některé byli neosobní, některé prvoplánově vedené , jiné se utopili v ambicích osob o které mělo jít až v druhé řadě. Poselství přes rampu Zdeňka Gawlika však patří v k tomu lepší v dané kategorii a díky němu mám zase k jednomu s nejcharismatičtějších herců své generace o něco blíže.(2.2.2016)

 • sator
  ****

  Miláček bohů...(30.11.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace