Na cestě - Série 6 (2008) (série)

Na cestě po Ázerbájdžánu (S06E10)

(epizoda)
  • Slovensko Na ceste po Azerbajdžane
Česko, 2008, 26 min

Miroslav Donutil (vypravěč), Jiří Bartoška (vypravěč)

Cestopisný seriál, ktorým diváka sprevádzajú populárni českí herci Jiří Bartoška a Miroslav Donutil. (oficiální text distributora)

Marek1991

Musím priznať, že niečo som sa o Azerbajdžane dozvedel, aj keď to boli skôr také veci, ktoré mňa zatiaľ menej zaujímajú a možno z nich veľa zabudnem, no aj tak si myslím, že to bol nezvládnutý dokument. V Azerbajdžane bola Eurovízia a videl som mnoho z toho ich kraja v rôznych ukážkach, ale v tomto filme akoby nič neukázali, nič nepovedali. Zle predstavené hlavné mesto a aj celý štát a pritom to je veľmi zaujímavé územie. ()

muti

pekny dokument ktory mi pripomenul krasy krajiny, ktoru som navstivil v 2013. videl som miesta kam som sa zial nedostal a aj take, o ktorych som nevedel. celkovo odporucam si pozriet takyto dokument pred vycestovanim, clovek dostane celkom dobre info o tom co sa da v krajine vidiet a kam treba urcite ist. @ Marek1991: krajina zila z Eurovizie len pocas jej konania, po sutazi je vsetko uzavrete, vlastne sa nikam nedostanes cez brany, cize spomenut to vlastne v dokumente podla mna nema cenu. co si videl v reklamnych zaberoch z eurovizie nemusi mat nic spolocne so skutocnym razom krajiny, cize take zabery by som bral aj z rezervou. treba este pripomenut ze dokument ma 26min a tam sa toho vela nestihne, len taky prierez, ktory bol podla mna zvladnuty na urovni. ()