poster

Darling

Drama

Švédsko, 2007, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • lenuse
  ****

  Nic moc veselého to tedy nebylo...(23.11.2008)

 • WANDRWALL
  *

  Neznám žádného Skandidávského komika. Jsou, ale já jim neříkám komici, neb mě nepobaví. Jejich filmy jsou divné, jako řada tamních lidí. Tu a tam je i někdo zajímavý a hezký, ale výsledně je to divný svět - studených duší a praštěných až hanba. I kulturně jsou bídní. A přece jako národ z nich vynikají Švédové! Právě mi to, jak jsou praštění potvrdil čerstvě další ISLANĎAN. Jedinou jeho zásluhou je, že ze země vyvezl jednu nepodařenou Češku. Víc takových, dám jim adresy žen, které zde nekrášlí českou kotlinu a moravské sklípky. K filmu: Proč se ještě jednou dívat na drama ženy, jejíž život je mi tak vzdálený?(3.8.2010)

 • sochoking
  ****

  Veľmi smutný film. (Neviem, kde nabral distribútor, že sa jedná o čiernu komédiu?!) Dokonca som si spomenul, ako som pred pätnástimi rokmi začínal úplne zúfalý makať v Mekáči a rozhodne si nemôžem vybaviť, že by som tam mal takú pohodičku, ako oni! To len tak na okraj...(15.3.2013)

 • pevico
  ****

  Film o tom, že naděje - ve změnu jednoho naivního stárnoucího muže v muže, který má jasno, a jedné namyšlené holky v sympatickou a milou slečnu - snad umírá poslední..(12.3.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace