VyVolení (TV pořad)

Reality-TV

Slovensko, 2005, 60 min

Tomáš Eibner
  • MaxForValue

Keďže nám naša drahá komerčná televízia dala možnosť ešte raz nakuknúť do kuchyne tej najhoršej TV zábavy, ktorou takmer všetky reality šou sú, neodolal som a kukol som si dve časti. S odstupom času musím objektívne priznať, že to je síce totálne zlé, ale mohlo to byť aj horšie. Vyvolení síce poskytujú dokonalý obraz o rôznorodosti slovenského národa, ale to je, asi tak všetko. Neobstojí to ani ako parodia, hlavne, keď sa to celé tvári tak hrozne vážne.(27.10.2011)

• desolator6

Vezmeme 42 kokotov, uzavrieme do jednej búdy, a prilejeme intrigy. Pre lepšiu chuť dáme ešte na vrch nejakých moderátorov ktorí vedia narátať do 10 a všetko zmixujeme do jednej veľkej sračky. Aplikujeme v málch dávkach, najlepšie raz za deň o 20:00. Každý týždeň zo sračky odoberieme jeden prvok (kokota) aby sme pocítili vačšie grády ostatných prvkov (kokotov). Užívame asi pol roka, keď sa niečo poserie tak aj rok a výsledok úplne vymytého mozgu je zaručený. Pokiaľ sa účinok nedostavil po roku aplikujeme znova.(11.12.2009)

Tieto 3 hviezdičky sú priemer zo všetkých VV. Jednu si zasluhuje Tony, ktorého som mala najradšej (tak isto aj jeho pôsobenie už mimo reality-show), druhú si zasluhuje Inéz s obohatením slovenského národa slovom "pukaňa" a tak isto aj česť jej pamiatke a 3 hviezdičku v konečnom rozhodovaní dávam Desperadovi, lebo to je figúrka do konca života.(5.10.2009)

• tron

„Mám priateľa, ale naňho som to ešte neskúšal, lebo ako som povedal, mám penis predsa len troška väčšieho formátu,“ povedal Desperado a ja rozmýšľam, čo dodať k slovenským VyVoleným... O Šakalovi som čítal čosi o sexe s neplnoletou, o Desperadovi som počul, že sa opil a pretiahol herečku na večierku. Neviem, čo z toho je pravda. A je mi to jedno.(13.12.2008)

• Marek1991

Priznávam, že som to pozeral najmä kvôli Rockymu, Lenke a sporu Tony a Luis, ale až v skutočnom živote sa poodhalili ich charaktery. Bolo to celkom podobné Big Brother, dokonca to chodilo v rovnakom čase. S postupujúcim časom to vyzerá tak, že nás vlády chcú mať presne pod takýmto dohľadom, dokonca ani v sprche im nedali pokoj a na ich sexe sa vyžívali. Úchylná, nedôstojná relácia hodná kôpky hnoja.(29.4.2012)

• - Vo VyVolených súťaží 14 finalistov a každý hrá za seba. Markizácky Big Brother - Súboj je o súťažení dvoch skupín: bohatých a chudobných. (dxrayko)

• - Finalistov jojkárskej reality show si vyberajú diváci, v markizáckom Big Brother - Súboj to robí produkcia. (dxrayko)