Webmaster (TV pořad)

Komedie / Talk-show

Slovensko, 2008, 35 min

• tron

Televízia JOJ pokračuje vo výrobe programov, ktoré môžu mať fajn sledovanosť (= veľké peniaze z reklamy, o nič iné tejto televízii nejde), ale s kvalitou nemajú veľa spoločné. Tentoraz siahla po kontroverznom moderátorovi. Ale kým iní kontroverzní moderátori sú kontroverzní preto, že kladú dráždivé otázky alebo moderujú pod vplyvom alkoholu, tento panáčik je kontroverzný pre úbohé/lacné vtipy, trápny „čosi ako štýl moderovania“ a nesympatický vzhľad, na ktorý máte sto chutí z akýchsi pudovo podvedomých pračlovečích dôvodov zaútočiť budzongáňmi, oštepmi, kameňmi (veľkými) a dobrým vkusom. „Webmaster“ je o tom, ako si do štúdia s desaťčlenným publikom (maximálne) pozýva hostí a rozpráva sa s nimi. Ak je hosť zaujímavý (Robert Rosenberg), trocha sa na to dá pozerať. Kým moderátor neotvorí ústa a kým neuvidíme ďalší trápny sled „strašne komických“ videí z YouTube (panebože to ČO JE ZA NÁPAD v 21. storočí???). P.S. Nehodnotím človeka. Nepoznám ho, neviem kto to je, ale ako moderátor (všetkého, úplne všetkého) je mi tento afektovaný mužík takmer rovnako odporný a "pomýlený", ako Ciberej, ktorý tiež žije vo svojom svete a ponúka divákom/čitateľom/poslucháčom jeden odpadový nápad za druhým. Samozrejme, môžeme sa hádať, že aj TO je reklama... ale nie je to smutné?(8.2.2009)

• Smok

Hneď v prvom dieli si zarobiť na prúser, "vtipným" a "invenčným" prirovnaním (Volopich - krávopich) manžela pozvaného hosťa Verešovej, tak to už hej. To je určite relácia, ktorá ide silne pod kožu a na koreň veci. Sajfa je proste boží :) Tie hviezdy sú len za vtipné videá, ktorých mi ale do mailu chodí viac ako dosť, takže túto reláciu vlastne ani nemám prečo pozerať...(11.12.2008)

• Tolf

Ešte pochopím, keď nejaký hosť rozpráva "vtip", ale nemusel by sa Sajfa rehotať na plnú hubu celé 3 minúty nad tým, čo v skutočnosti možno ani nebolo také vtipné. Neviem či to má tak prikázané alebo čo, ale nedá mi to. Čo sa týka videí, väčšinou sú staršie, niektoré mnohokrát aj videné a niektoré zas menej vtipné. Netuším za čo vlastne tú 1 hviezdičku dávam. Tak aspoň za dobrý nápad, ktorý ale u mňa moc neuspel.(1.3.2009)

• ecceHOMMO

Z môjho pohľadu je celá relácia postavená na Sajfovi......a to je dobre. Je vtipný, trefný, a vie pobaviť.....a neskrýva sa pod dákou umelou maskou, ale pôsobí uvoľnene. A na dôvažok treba dodať, že bez neho by talk-show nebola ničím. Veď ja sa hlavne bavím pri rozhovoroch s jeho hosťami, ako pri videách, ktoré nie vždy stoja zato.(21.4.2009)

• Marek1991

Televízna relácia s videami, z ktorých som veľkú časť videl už skôr na internete. Humor Sajfu ma nebavil, hlúpo vedené dialógy tiež nie a nesnažili sa ani účinkujúci. Dosť ma tu pobavil užívateľ SeanLSD s tým komentárom s nožíkom, dokonca možno aj viac ako celá táto relácia. Zbytočná relácia. Vlastne spätne keby som mal hodnotiť relácie s ľuďmi s ktorými ma to zaujímalo ako s Petrom Sklárom, Jurajom Mokrým, Patrikom Vrbovským a Máriom Toráčom, tak by som dal možno vyššie hodnotenie, lebo tieto diely ma naozaj najmä kvôli ich osobám bavili, ale tu nehodnotím ich, hodnotím tento formát relácie, reláciu ako takú, takže inak nechcem dať.(15.4.2012)