Hostages (2013) (seriál)

Po 5. dieli končím. Scenár a herecké výkony bohužiaľ dospeli do takého štádia, že mám chuť celú rodinu postrieľať, namiesto toho, aby som im naďalej držal palce.. Takže pre mňa nemá zmysel pokračovať ďalej.

Pot a krev (2013)

Tak tento príbeh, napriek svojej absurdnosti, dokázal neskutočne pobaviť. Čierny humor, ktorý sa nečakane objavil a postupne naberal grády, vydržal až do konca. Pri scénke s grilovaním som vybuchol od smiechu. A pozor! Nesmieme zabudnúť, že: "This is still a true story" :)

Můj otec je šílenec (2012)

Na základe udelenej zlatej maliny Sandlerovi, som sa tomuto filmu zďaleka vyhýbal, čo bola veľká chyba. Od začiatku až dokonca neskutočná prdel. Niektoré momenty som si dokonca musel prehrať aj viackrát. Rozhodne ide o jeden z jeho lepších filmov.

Méďa (2012)

Všade samé vnútornosti.. Proste brutal!!

Unesená (2012)

Napriek nižšiemu rozpočtu je film stále dosť dobrý, splnil svoj účel a pobavil. Možno by si zaslúžil ísť aj do kín. Avšak dlhodobá nedôvera a predsudky voči NC znižujú šance na úspech už na začiatku. Nevravím, že Stolen bol dokonalý, určite sa dalo možno napríklad viac popracovať na scenári, ale také nízke hodnotenie (ani príjmy) si rozhodne nezaslúži. Škoda.

Closer: Nové případy (2012) (seriál)

Tak až po 3. dieli mi došlo, že ten starší mrzutý pán, ktorý mi bol odniekiaľ neskutočne povedomý, je vlastne G.W. Bailey aka kapitán Harris z Policajnej akadémie :) Seriál The Closer som síce nikdy nevidel, napriek tomu ma Major Crimes svojím spracovaním a príjemným obsadením dokázal celkom zaujať.

Chata v horách (2012)

"No matter what happens we have to stay together! ... This isn't right. We should split up." - Predsa ak by sa nerozdelili, nebolo by to ono :-)

Bitevní loď (2012)

Možno kravina, ale zábavná, pri ktorej tie dve hodinky ubehli naozaj rýchlo. Nechýbali ani vhodne použité skladby od AC/DC alebo CCR. Ak sa bude niekomu chcieť zamýšľať a analyzovať tento film, tak v ňom nezmyselnosti rozhodne nájde. Ide tu o typickú popcornovku v podaní Amerika vs. Aliens, na ktorú by sa nemalo pozerať s vážnou tvárou. Ak niekto čakal majstrovsky prepracované dielo, kde nechýba ani logika pri každej scéne, tak bude možno sklamaný..