Láskanie

(pořad)
všechny plakáty

První erotický pořad, který vysílala jednou týdně soukromá slovenská TV Markíza. Obsahem byly rozhovory, reportáže a krátká erotická vystoupení. (Paity)

peto580

komentár je ten istý ako u períčka :D len o dva roky neskôr. A to už som mal s kaviarne na diskete holé kozy posťahované doma v PC :) _______________________ ked som bol malý pri tomto som chytil bimbasa a začal jízda. Ale čakať pre pár sekund pohľadu na kozy do jednej v noci kedy som už spal s hlavou podoprenou to bolo mučenie mládeže. So súcitu k mojím malým pretečeným Peťkom dávam 3* Aj ekd sa nad tym tak zamýšľam v dobe kedy som o internete asi ešte ani nepočul stálo tých pár sekúnd kôz za to :) ()

Marek1991

Ako kresťan by som sa mal takýmto programom pravdepodobne vyhýbať, pokiaľ sa nejedná o trebárs manželskú poradňu ohľadom sexu. Dnes ako dospelému človeku mi to nepríde nejako divné, keďže ma to akosi nešokuje, dnes je erotika na každom rohu, dá sa tak povedať. Ako chlapcovi mi to prišlo také zakázané, také iné. Kyla Cole bola podľa mňa veľmi sexy, inak tie ostatné boli ako bežné ženské, čo chodia po uliciach, len boli viac vyzlečené. :) Ja som to však ani vtedy nedokázal pozerať, som skrátka zložitý charakter a aj ako dieťa som mal istý zmysel pre správne veci, dnes mi to nepríde ničím zaujímavé, čo vysielali, takže hodnotím len jednou hviezdičkou. ()

tron

Nostalgia sa niekedy nedá dať bokom. Kto kvôli Láskaniu nebol ochotný byť hore do neskorej nočnej hodiny, nepochopí. A čoho sa nakoniec dočkal? Pre tínedžera nezaujímavých rečí a zopár brutálne zostrihaných scén z nakrúcania pornofilmov, z ktorých nebolo nič „poriadne“ vidieť resp. to bolo "začiernené". Tak ale fantázia pracovala. ()

Z0oMb3E

Je sobotný neskorý večer, mám 12 rokov a pod vankúšom nastavený budík. Budík zvoní, a ja sa potichu plúžim okolo rodičovskej spálne do obývačky. Po pár reklamách na audiotextový sex po telefóne nabehne úvodná zvučka a hneď za ňou vyprsatená Belohorcová. Pár reportáží v štýle ako bolo na súťaži vo vrhu vibrátorom, čo frčí v sexshopoch či profil treťotriednej striptérky. Kde tu vybehlo prso, kde tu druhé. Všetky južnejšie partie rozmazané, ale ja mám bujnú predstavivosť nadobudnutú z nemeckého prírodopisného časopisu o bobroch-TABU. Relácia končí, opäť pár reklám lepších ako samotná relácia a nasleduje erotický film. Pre 12 ročného Z0oMb3E-íka, bez internetového pripojenia najvzrušujúcejšia časť týždňa. Pondelok desiatová prestávka, skupina nadržancov búrlivo debatuje, čo videli cez víkend. 5* z nostalgie. ()

MM_Ramone odpad!

"Láskanie" je názov starej, zabudnutej soft erotickej relácie, ktorá sa vo večerných hodinách na prelome tisícročia pravidelne objavovala na obrazovkách slovenskej súkromnej televízie Markíza. Ja si pri spomienke na ňu vždy vybavím nechutný, odporný, vajcovitý ksicht snaživej žilinskej kurvy a bulvárnej pseudo celebrity Zuzy Belohorcovej, ktorá ju istý čas moderovala. Kde aký nadržaný buran ju dodnes považuje za sex symbol, no pre mňa to bola vždy len slizká šereda s čelom do pol hlavy a konskou tvárou. Odpad! ()

• Pořad se na televizních obrazovkách stanice Markíza udržel po šest sezon. (Paity)