Páli vám to?

(pořad)
Soutěžní
Slovensko, 2004

Hra so slovami, v ktorej nerozhodujú znalosti, ale dôvtip.  Zábavno-súťažná kvíz šou pre troch hráčov, v ktorej dvaja menej úspešní súperi umožnia jedinému súťažiacemu hrať vo finále o zaujímavú finančnú výhru. Pomôckou pre súťažiaceho je nepriama indícia. Hráč má za úlohu, čo najrýchlejšie uhádnuť dané slovo, každé neodkryté písmeno má svoju hodnotu (30 €). Písmená sa odkrývajú vo vopred určenom poradí, nie zľava doprava, ale striedavo, náhodne. Každý hráč má k dispozícii 14 slov, ktoré musí odhaliť v časovom limite 4 minúty. (oficiální text distributora)

biteme

Vo svojej kategórii jedna z tých lepších vedomostných súťaží, aspoň trochu sa človek zasmeje, a nie ako na tom českom AZ kvíze alebo angl. The weakest link s podivnou ženskou. Kamenárov štýl je trochu neokresaný, ale aspoň je sympoš a snaží sa súťažiacich ukľudňovať. A ešte ten jeho prízvuk :) ()

Jard

Zo začiatku to bolo fajn, no čím ďalej, tým to bolo horšie. Nakoniec to dorazil ten rakúsky moderátor. 50% ()

Pukancek

Hodnotim velmi velmi vysoko :) pamatam si ked som bola mala a chodilo to v TV. cela rodinka pred televizorom a sutazili sme kto skor uhadne :) Dnes som to zas videla v TV a velmi som sa tomu potesila :) uzasna hra ktora rozvija a bavi zaroven :) + Kocisa ako moderatora mam celkom rada :) ()

suomifilm

Budem posudzovať nie len to, čo vidno na TV, ale aj veci z natáčania. Thomas niekomu sedí, niekomu nie. Mne v celku áno. Otázky sú niekedy krkolomné. Ale ak je tam chyba, súťažiaci sa má právo ozvať. Celé sa to natáča v kuse bez prestávky, potom sa dostriháva podľa dĺžky reklamy. Celá relácia prebieha rovnako dynamicky, ako ju vidno v telke. Mimo záber je Kamenár na jednu stranu celkom profík, na druhej strane vždy pred začiatkom príde za každým, prehodí si s nimi pár slov. A hlavne na tykanie si pýta od každého výslovne súhlas. Celkovo veľmi dobrá súťaž na telke i v zákulisí. Narozdiel od duelu..... ()