Reklama

Reklama

Zbraně budoucnosti

(seriál)
  • USA FutureWeapons
všechny plakáty
Dokumentární / Akční / Krimi / Publicistický
USA, (2006–2008), 21 h 4 min (Minutáž: 39–44 min)

Série(3) / Epizody(29)

Obsahy(1)

Bývalý príslušník Navy SEAL Richard Mack Machowicz v tomto dokumentárnom seriáli predvádza to najlepšie, čo sa momentálne dá využiť na elimináciu nepriateľa a jeho ozbrojených síl. V každej epizóde nás Mack prevedie istou skupinou zbraní a bližšie zoznámi s niekoľkými jej najslávnejšími zástupcami. Divákovi sa postupne predstaví celý arzenál zbraní, od odstreľovacích pušiek a riadených striel, až po špeciálne bomby a zbraňové systémy. (beso74)

(více)

Recenze (12)

CANNIBAL 

všechny recenze uživatele

Dobře udělaný dokument, ovšem má značné nedostatky, jednak není podrobně rozveden o vnitřních částech těchto nových zbraňových kousků, a pak také musím zkritizovat, že jsou to jen zbraně blízké budoucnosti. Čekal jsem mnohem více, nějakou tu pecku na papíře, co by se dala udělat až horizontálně pozdější budoucnosti. To daleko lépe zachycuje jeden díl v dokumentu Explorations. Těšil jsem se, že tam bude nějaká návaznost ale marně. ()

Paxxx.cz 

všechny recenze uživatele

Solidní seriál běžící na stanici viasat history. Týpek, který pořadem provází zbraním skutečně rozumí. Nejvíce se mi líbí díly s sniperkama, ale někdy se objeví i nějaké šílené a zajímavé zbraně o kterých jsem vůbec nevěděl že existují. Jediné co bych trochu vytknul je typická americká propaganda... ()

Reklama

Beer Ceps odpad!

všechny recenze uživatele

Plešoun Ríša nám představuje převeliký arzenál nejmodernějších zbraní jednadvacátého století. A která z nich jen nejlepší? No přece ta, co dokáže zabít nejvíce lidí na jeden zásobník, to je přece obdivuhodné, nebo snad ne? Ještě že po každé ukázané zbrani nezapomene vyblít větu typu „Lituji každého, kdo si začne s Amerikou.“ ()

Losik 

všechny recenze uživatele

Povedený seriál o nových technologiích v oblasti vojenské techniky. Jakožto fandy do moderních vychytávek a zbraní moje srdce zaplesá. Hvězdičku sráží díly, ve kterých se zbraně neukazují v reálné podobě a hlavně v akci. Tyto díly jsou docela nudně a není pořádně na co koukat, ale jinak super seriál a doporučuji. ()

Nettrass 

všechny recenze uživatele

Nikde jsem tam nezaznamenal oštěp a kyj, tak snad všechno dobře dopadne... Takže: Většina těchto zbraní je už ve službě ( 2011 ), některé programy byli z úsporných důvodů zrušeny - třeba obojživelná vozidla námořní pěchoty a některé jsou už překonané. Ale koho to zajímá, docela dost se dozví. Nicméně klidně by to mohlo být podrobnější. A škoda je absence ruské techniky a některých dalších významných zbraní, třeba z JAR. Místo toho tam je milion věcí z Ameriky. Občas je také nadměrně nadšený a někdy i plácne nesmysl. ( Může to, ale být chyba překladu ). Hodnotím o hvězdu výš, protože těhle filmů moc neni. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama