poster

UFO - nejlepší důkazy (TV seriál)

 • USA

  UFO: Best Evidence

Dokumentární / Sci-Fi

USA, 2006, 53+73+55 min

 • teutates
  ***

  "UFO: Best Evidence" je ozaj v úvodzovkách, pretože ak toto sú najlepšie dôkazy aké "máme"... tak potom žiadne nemáme. Ale keďže UFO je samo o sebe veľmi zaujímavá téma a už len to čo som mal možnosť vidieť ma zaujalo hodnotím 5/10. Inak ako obyčajne... "jedna baba povedala, druhá potvrdila"... všetci majú zakázané o tom hovoriť, prisné tajné, ešte prísnejšie ako... čo ja viem - proste nemastné, neslané.(6.5.2009)

 • squire
  *

  Takže: "Vlády nám lžou, vědci jsou hloupí zkostnatělí byrokrati (obzvláště Carl Sagan) a ten, kdo vidí v oranžovém fleku na fotografii jenom oranžový flek, nemá fantazii a vůbec je to blbec!" O tomhle se v onom seriálu hovoří tři hodiny pořád dokola, až nějak nakonec nezbyl čas nejen na ty "nejlepší" ale vlastně vůbec na žádné důkazy. Nu, zůstávám skeptikem.(10.6.2009)

 • Guran
  ****

  Jsem přesvědčen o tom, že nejsme my lidé v galaxii sami. To, jestli výpovědi svědků, nebo únosy lidí mimoni jsou pravdivé také nevím jistě, ale určitě mohu říct, že američtí "svědci" z velké části lžou, aby na sebe upozornili a dostali peníze na ruku. Mimmozemšťané nás navštěvují už od dob starověku, to vím jistě, ale pokud to jsou opravdu oni, tak nám nechtěj ublížit, poněvadž by to už udělali. Svědek, co viděl na obloze UFO může buď lhát, nebo mít halucinace, může si to splést s letadlem, raketou, meteoritem, sondeu, kulovým bleskem atd. Kruhy v obilí mohou vyvolávat vrtulníky, co letí příliš nízko při zemi, nebo podvodníci, počasí, nebo přírodní jevy. Kruhy v poušti mohli udělat lidé před 2000 lety, opět přírodní jevy atd. To co, ale je nevysvětlitelné jsou záhady v Bermudském trojúhelníku. K UFO a trojúhelníku mám vlastní teorii, ale zde ji nebudu odříkávat, jinak by mě mohl ještě někdo označit za pošahance. Tomuto dokumentu o UFO bych dal klidně víc hvězdiček, ale většina faktů, jako porcování dobytka, nebo svědectví určitých lidí jsou výmysly a zprosté lži. Proto uberu tři hvězdičky vyjde přijatelných 7/10.(19.3.2015)

 • Ještěřák
  ****

  O UFO se dá fantazírovat i na úrovni. Pro všechny klamané zvědavce, jejichž tematická zvědavost nezačíná a nekončí u MEN IN BLACK nebo THE X-FILES, přinejmenším k zamyšlení. Nic radikálního a zároveň seriózního zde přirozeně odkryto nebude, neboť se jedná spíše o komplexní studii jednoho badatele, ale to nikdo soudný a tematiky znalý ani nemohl očekávat.(5.6.2009)

 • Terva
  ***

  Díl první nese název : PODIVNÁ SETKÁNÍ - Blízká setkání dobytčího druhu, Channelering = Mluvení z mimozemšťany, lidé unesení a zkoumaní, kruhy v obilí....Pro ty z otevřenou myslí je zde spousta důkazů. Díl druhý : VLÁDNÍ TAJEMSTVÍ - Area 51, snaha popřít všechny důkazy o UFO, lži a vyhrožování CIA, zastírání a kamufláž okolo incidentu v Roswellu a zřícení kosmické lodě v červnu roku 1947. Třetí díl má název : NÁVŠTĚVNÍCI - Setkání z mimozemšťany od středověku až po současnost. Zde promluví i Erich von Däniken. DVD trvá skoro tři hodiny, doporučuji si v půlce udělat přestávku na kafe.... TAM VENKU JE NĚKDE PRAVDA.(10.7.2010)

 • - Seriál vyhrál v kategorii Nejlepší dokument na festivalu International ufo conference roku 2006. (M.B)