poster

Krutá zkouška

 • USA

  Reflections in the Mud

Drama / Romantický

USA, 2009, 82 min

Režie:

Nyk Fry

Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • Malarkey
  odpad!

  Tenhle film byl krutou zkouškou režiséra, co vydržíme. Tenhle film je totiž totální sračka, kde jsem fakt čuměl, co se dá natočit. Střihač asi v životě neviděl střižnu, protože tady to bylo něco STRAŠNÝHO. Kde maj ty lidi odvahu dávat tomuhle filmu hvězdičky to teda nepobírám. Krutá zkouška to teda byla. A když si čtu obsah tak se nestačím divit. Prej nejsilnější zážitek jejího života...Tak abys holčičko věděla, tak mýho taky. Né života, ale na dlouhou dobu určitě.(2.11.2009)

 • Smok
  *

  Akosi som si pred zhliadnutím filmu nevšimol zaradenie filmu dráma/romantický a podľa plagátu som sa tešil na vojnový film. Zákonite sa dostavilo jedno veľké sklamanie, ale ani ako romantika by tento film pozerateľný nebol. Bola to naozaj krutá skúška.(7.8.2009)

 • SOLOM.
  *

  Romantické drama, které nám mělo nabídnout pořádnou dávku napětí a akce. Jediné dvě chvíle, kdy jsem pocítil nějaké to napětí bylo při přestřelce u auta a potom okamžik, kdy sličná dívka ve stripbaru pochoduje nahoru po schodech a já očekával alespoň trošku toho povyražení. Jinak jde však o směsici velice podivných scén, zdlouhavých dialogů (které mají v divácích vzbudit nějaké pocity) a hodně špatného a především chaotického střihu. Věřím, že tenhle kousek možná bude někdo žrát, ale já jsem u toho málem usnul. Ještě že to netrvalo moc dlouho!(5.11.2011)

 • drankeryth
  odpad!

  Uvodne slova v obsahu filmu ma dost pobavili, ked som film s tazkymi bolestami dopozeral do konca. Urcite vo filme nebolo ziadne dobrodruzstvo o akcii ani nehovorim a napatie? Kdeze, to bolo skor utrpenie ci to prezijem do konca bez toho, aby DVD letelo von oknom. Ziadne plus vo filme som nevidel, akurat ten obal je z toho najlepsi, ktoremu by som dal pol hviezdicky. Bohuzial take bodovanie tu neni a naklonit sa ku strane jednej hviezdicke, to ani nahodou, to radsej si dam odtat nohu.(6.1.2014)

 • RetroMan
  odpad!

  Na levných filmech je zajímavé sledovat jak pár herců se vůbec nepotkává ani nejsou v kontaktu s jinými lidmi. Romantická večeře ve dvou v restauraci, Leslee dostala cenu Fotografka roku a vůbec nic nebylo vidět, ani žádní kompars. Střih špatný, námět romantický.(26.4.2010)

 • tailguner
  ***

  Začátek filmu mi přišel trošku zmatený, ale pak se mi to vše dávalo dohromady. Druhá půlka filmu už měla celkem náboj a mě se to líbilo. Neberu to jako nějakou velkolepou podívanou, ale 3* si to ode mne zaslouží.(30.5.2009)

 • SakyLand
  *

  Právě jsem tento film dokoukal a jsem pyšný, že jsem to vydržel až dokonce. Tak zmatený děj a děsnou režii jsem už dlouho v žádném filmu neviděl. Jodi Russlová mi chvílemi připadala velmi nevěrohodně. Námět by měl při lepším zpracování alespoň na 3*, ale takto jen jednu za krátkou stopáž a ušetření diváka.(4.6.2009)

 • omega_SK
  odpad!

  UTRPENIE ba priam TÝRANIE sledovať tento brak. Vhodný darček pre nepriateľa :P(12.6.2009)