Krutá zkouška

Drama / Romantický

USA, 2009, 82 min

Nyk Fry

• Malarkey

Tenhle film byl krutou zkouškou režiséra, co vydržíme. Tenhle film je totiž totální sračka, kde jsem fakt čuměl, co se dá natočit. Střihač asi v životě neviděl střižnu, protože tady to bylo něco STRAŠNÝHO. Kde maj ty lidi odvahu dávat tomuhle filmu hvězdičky to teda nepobírám. Krutá zkouška to teda byla. A když si čtu obsah tak se nestačím divit. Prej nejsilnější zážitek jejího života...Tak abys holčičko věděla, tak mýho taky. Né života, ale na dlouhou dobu určitě.(2.11.2009)

• Smok

Akosi som si pred zhliadnutím filmu nevšimol zaradenie filmu dráma/romantický a podľa plagátu som sa tešil na vojnový film. Zákonite sa dostavilo jedno veľké sklamanie, ale ani ako romantika by tento film pozerateľný nebol. Bola to naozaj krutá skúška.(7.8.2009)

• SOLOM.

Romantické drama, které nám mělo nabídnout pořádnou dávku napětí a akce. Jediné dvě chvíle, kdy jsem pocítil nějaké to napětí bylo při přestřelce u auta a potom okamžik, kdy sličná dívka ve stripbaru pochoduje nahoru po schodech a já očekával alespoň trošku toho povyražení. Jinak jde však o směsici velice podivných scén, zdlouhavých dialogů (které mají v divácích vzbudit nějaké pocity) a hodně špatného a především chaotického střihu. Věřím, že tenhle kousek možná bude někdo žrát, ale já jsem u toho málem usnul. Ještě že to netrvalo moc dlouho!(5.11.2011)

• drankeryth

Uvodne slova v obsahu filmu ma dost pobavili, ked som film s tazkymi bolestami dopozeral do konca. Urcite vo filme nebolo ziadne dobrodruzstvo o akcii ani nehovorim a napatie? Kdeze, to bolo skor utrpenie ci to prezijem do konca bez toho, aby DVD letelo von oknom. Ziadne plus vo filme som nevidel, akurat ten obal je z toho najlepsi, ktoremu by som dal pol hviezdicky. Bohuzial take bodovanie tu neni a naklonit sa ku strane jednej hviezdicke, to ani nahodou, to radsej si dam odtat nohu.(6.1.2014)

• RetroMan

Na levných filmech je zajímavé sledovat jak pár herců se vůbec nepotkává ani nejsou v kontaktu s jinými lidmi. Romantická večeře ve dvou v restauraci, Leslee dostala cenu Fotografka roku a vůbec nic nebylo vidět, ani žádní kompars. Střih špatný, námět romantický.(26.4.2010)

Začátek filmu mi přišel trošku zmatený, ale pak se mi to vše dávalo dohromady. Druhá půlka filmu už měla celkem náboj a mě se to líbilo. Neberu to jako nějakou velkolepou podívanou, ale 3* si to ode mne zaslouží.(30.5.2009)

• SakyLand

Právě jsem tento film dokoukal a jsem pyšný, že jsem to vydržel až dokonce. Tak zmatený děj a děsnou režii jsem už dlouho v žádném filmu neviděl. Jodi Russlová mi chvílemi připadala velmi nevěrohodně. Námět by měl při lepším zpracování alespoň na 3*, ale takto jen jednu za krátkou stopáž a ušetření diváka.(4.6.2009)

• omega_SK

UTRPENIE ba priam TÝRANIE sledovať tento brak. Vhodný darček pre nepriateľa :P(12.6.2009)