American High School

Prci na strednej

Komedie

USA, 2009, 86 min

• MMR

Občas se nestačím divit, na co já dokážu narazit. Ale aspoň můžu s klidným svědomím říct, že i já rozpoznám sračkojdní komedii. Protože tohle sračka je. Nevtipná, i když se autor o vtipnost snažil, ale jaksi šlápnul o kus vedle. Tohle se tedy mezi mými doporučujícími filmy nikdy neobjeví, na to vemte jed.(12.12.2012)

• ivishka

Děkuji programátorům přehrávače BS Player za rychloposun. Zvládla jsem prvních cca 20 minut "filmu" a nestačila jsem se divit. Školní "loser" Gwen, která si asi dělá jakýsi video deníček a za sebou na zdi má nalepeny nápisy jako wtf,f*ck,piss,omg a další méně používané - a má zjevně komplex ze svého pubertálního otce, který neumí v kalhotách udržet své přirození. Přehlídka hnusných (solárkem) přismahlých bloncek s IQ kvocientem nižším než 10 a ředitel co utekl z nějakého porna pro trpajzlíky rád ochmatává studentky(a nejen ředitel). Takovou školu by v dnešní době v Americe klidně mohli mít a divila bych se, kdyby ji tam neměli. Stupidní, urážlivé, nudné, trapné a oplzlé.(11.12.2012)

• sheen

Stupidita, kterou nezachraňují ani navybírané kravky.(25.9.2009)

• Hees

Hrozne ....Nepozerat!(10.5.2010)

• ArsenalEagle

Tak vtipný, že se mi z toho chtělo zvracet. zahrabat pod zem a polejt to padesati tunami betonu(7.11.2012)