Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 322)

Není čas zemřít (2021)

Tak po roce a 2 měsících zase v kině, pro člověka, který byl zvyklý chodit několikrát měsíčně docela nezvyk. Lepší film jsem si vybrat nemohl. Je to epické loučení se vším všudy, nejvíce se mi líbila asi ta honička v tom lese s těma Rangema, to bylo boží. Víc nenapíši, nechci spoilovat ale s koncem spokojen nejsem. Jo a Ana de Arms byla boží :) [IMAX]

plakát

Nadace - U bran jsou barbaři (2021) (epizoda)

Myslím, že to přestávám sledovat. Čekal jsem od seriálu daleko více, jsem dosti zklamán, je to od ničeho k ničemu.

plakát

Yellowstone (2018) (TV seriál)

První dvě série jsem sjel jak nic, hlavně druhou sérii jsem zhtnul jak malinu :) První série je takový mírný, pozvolný ale velmi příjemný rozjezd a seznámení s bandou okolo Costnera, který je v těchto rolích klasicky naprosto famózní, celkově casting je fakt špica. Druhá série je teda nefalšovaná gangsterka, ta překonala všechna má očekávání, pecka. Tak třetí série pokračuje tam kde dvojka skončila, supr a ten konec, máme se na co těšit v s4, nemůžu se dočkat!

plakát

Nadace - Císařův mír (2021) (epizoda)

Vizuál je teda špica i hudba. Jinak ve mě první dva díly zanechaly mírné zklamání, uvidíme až bude celá série.

plakát

Zaklínač: Vlčí sen (2021)

Hodně povedená vsuvka k seriálu. Postava Vesemira by si zasloužila klidně svoji řadu. Příběh dost dobrý, zkáza Kaer Morhenu.

plakát

Superman a Lois (2021) (TV seriál)

Tak po posledním díle mohu hodnotit celý seriál. Již od traileru jsem se těšil, byl jsem ovšem skeptický. Jsem rád, že se jim to podařilo. Superman a rodina, to tady ještě nebylo, je to něco jiného, nového a pro mně dosti zajímavého. Měli to vymyšleno poměrně dobře, postupné rozplétání zápletky mně bavilo. S ústřední dvojicí jsem neměl problém, byla to dobrá volba.

plakát

Snake Eyes: G.I. Joe Origins (2021)

Hloupoučké akční béčko, nic víc, nic míň, souboje s katanama super.  To Sommersovo GI Joe je někde jinde :)

Sebevražedný oddíl (2021)

Neskutečný úlet ale neskutečně nahláškovaný, našlapaný akcí a zábavný. Doufám, že bude Gunn pokračovat.

Expedice: Džungle (2021)

Příjemný mix Pirátů, Indyho a Mumie. Vymyšlené to měli fajn, stopáž lehce přepálená.

Romeo a Julie (1968)

Legendární hra zpracovaná dnes již legendárním režisérem. Naprostá klasika.