Epizody(24)

Jednotlivé části pojednávají o úplně obyčejném japonském samurajovi, který žije přes den všedním životem a v noci mečem trestá bezpráví v masce sokola na obličeji. Příběh o zločinu, pomstě a trestu. (FilmFan24)

nwx

Geniální seriál. Bohužel dnes nesehnatelný. Neexistuje. Nebo žebych se mýlil? Uživatel ugoo, který zde píše recenzi, ho má? Ale proč tedy píše "pokud chcete vidět fotky, najdete je na mém profilu" a když se tam podívám, jsou tam jen ty dvě fotografie, které jsem já osobně vložil sem na CSFD stránku s recenzí na seriál? Proč jsme všichni tak neschopní v pátrání po tom seriálu, když uživatel ugoo to zvládá? :) Vyzývám uživatele ugoo, aby podal důkaz, že seriál vlastní. Například další fotografie z něj, cokoliv. ()

Karp

Jestli si dobře vzpomínám, tak ten seriál snad běžel v rámci Studia kamarád... No jo to byly časy:-) Jen vědomí, že jsem ten seriál viděl jako malý mi zabraňuje dát 5*:-) Byl jsem z tohoto tenkrát úplně poplašený:-) Přes den líný snad až obtloustlý "povaleč" a v noci sokol a ochránce práv ostatních... Úplně mě fascinovalo jak se doslova jako pták spouštěl do příbytků rozličných padouchů a darebáků:-) ()

Sinusiridum

jak píšou všichni :-) NOSTALGIE jako prase...s bratrem jsme nacvičovali všechny ty ninja kousky nad peřinami, několikrát jsme dostali přes zadek neb jsme potrhali povlečení...ale Gennosuke je věčný!!! :-)...totální kult ()

karnifex

Jako malý kluk jsem viděl jeden díl a děsně se mi líbil. Dneska by mi to asi přišlo jako naprostý nesmysl, ale tenkrát to bylo něco! ()