Bud je člověk, který skrývá velké a děsivé tajemství. Jedno z nich se skrývá v domku na předměstí v Kentucky. Čirou náhodou se u prahu jeho dveří objeví dvojice cizích mladých lidí. Bud se obává, že lidé mohou ohrozit jeho práci a tak se rozhodne, že je zabije. (LIVINGDEAD)

Pauliee

Čo nám priniesol amatérsky horor od Jacoba Ennisa? Jednoducho povedané, nič. Jacob si to sám kameroval, strihal, napísal aj zrežíroval. A tak to aj dopadlo. Vyzerá to hrozne amatérsky a je vidieť aj to, že na to nemal dostatok financií. Príbeh je o tom, ako sa mladej študentke na ceste za jej rodičmi pokazí auto niekde uprosted ničoho. Pristane pri nej auto s dvoma týpkami, ktorí ju nalákajú do auta s tým, že ju odvezú na benzínovú pumpu. Ale namiesto toho majú iné plány. Odvezú ju k jednému tlustému bláznovi, ktorý si v pivnici zatvára ženy a znásilňuje ich... Keby bolo väčšieho rozpočtu a nejakej snahy filmára, tak z toho mohlo byť pekné torture s poriadnym gore. Aj keď som v to dúfal, tak bohužiaľ, žiadne násilie sa nekoná. Scény kde ich "znásilňuje" pôsobia smiešne, keďže žena má nohavičky a on má na sebe trenky, ktoré ani zďaleka nevyzerajú, že sú dole. Ennis skúšal aj trochu mučenia, tak že ju ten tlusťoch rezal, ale nevyzeralo to ani trochu, že by sa bol snažil. Pseudo hercov radšej ani nespomínam. Veľké sklamanie, ale na druhej strane som sa až tak nenudil a tých 73 minút nieje tak veľa. ()

Snakefinger odpad!

TOHLE mě stálo asi třicet minut mého drahocenného času. Dále jsem nevydržel. Takže je to vlastně gore .... i když ty pruhované trenky toho tlustého prasete co rádoby znásilňuje tu holu si fakt budu pamatovat nadosmrti. Alespoň něco. ()