Pro fanoušky Spaceyho samozřejmě povinnost, pro ty ostatní to zase tak velká zábava není. Na podobné téma bych asi spíš ocenil dokument i třeba z dílny Moora, ten by si je podal všechny do jednoho. Osobně na mě nejvíc zapůsobil hned úvodní monolog před zrcadlem, od té chvíle se s troškou nadsázky dá říct, že už to šlo lehce dolů.(16.4.2011)

Svižné, právní, Washington DC, o penězích, Indiánech. Takovým věcem moc nerozumím, rozhodně je hezké vidět, jak to chodí ve světě a určitě i u nás. Takže to vemu zkrátka - hudba fajn, prostředí dobrý, herci super, a Kevin Spacey ještě lepší! ..to bodání propiskou bylo docela inspirující.. (5.1.2011)

Film mne trochu zklamal, ne svým námětem, ten je bohužel pravdivý a použitelný nejen pro USA, ale vykreslením postav a kromě Kevina slabšími hereckými výkony. Možná nebyli vhodně zvoleni, nebo nemají kvalitu, rozhodně jsem jim to moc nežral. Celé se to dalo natočit mnohem atraktivněji, ten styl vyprávění příběhu byl totiž stejně nezáživný jako politika sama. Škoda třeba takový Sydney Pollack nebo Alan J. Pakula by z toho dostali jistě víc.(18.12.2010)

Desetiminutová vstupenka na nejúžasnější raut vašeho života. Tolik lákavých chodů a pochutin a vy máte jen pár minut na to, zkusit všechno. A taky že zkusíte. Jen na konci si uvědomíte, že vychutnávat se má pomalu. Tak, aby každé sousto bylo výjimečné. Casino Jack nabízí úžasný pohled do světa lobbingu, ale činí to s kadencí Ordinace v růžové zahradě. Chybí souvislosti, podtexty, motivace a jakákoli hloubka. Vše je povrchní a neúplné. Vše kromě Kevina Spaceyho, který však odvádí "jen" svůj standard. I on umí lépe a přesvědčivěji.(23.8.2011)

Podle mě jsou všichni lobisti pěkní prevíti a to nejen v tom našem chlívě, ale všude. Ovšem, když je lobistou K. Spacey, tak to nejde jinak, než mu fandit a držet palce. Role se zhostil jak jinak než bravurně a navíc se ukázal jako nadaný imitátor. Za zmínku stojí i herecký výkon B. Peppera a J. Lovitze, který se postará o komediální vsuvky, i když je film na tak závažné téma prezentován spíše s nadhledem. Díky dynamickému ději, zajímavému tématu a supr hereckému obsazení nemůžu hodnotit jinak, než hodně silné 4*.(13.8.2012)

• - Předobraz hlavní postavy filmu pracuje nyní v pizzerii. (Zdroj: lidovky.cz) (landsman)

• - Film je natočen podle skutečné události, která se odehrávala v USA od konce roku 2004 až do 3. ledna 2006, kdy byl známý lobista Jack Abramoff odsouzen. (Ignus.cz)

• - Jack Abramoff, hlavní postava příběhu, byl ve skutečnosti producentem filmu Rudý škorpion (1987), s jehož plakátem se ve filmu setkáme celkem čtyřikrát. (Ignus.cz)