Casino Jack

Casino Jack

Bagman

Komedie / Krimi / Drama / Životopisný

Kanada, 2010, 108 min

Od legálního politického uplácení do nápravného zařízení vede většinou nekonečná cesta. Proto mne potěšil příběh lobbisty, který tuto cestu zdárně zdolal a veřejně doufám, že ho všichni podobní vyžírači státních rozpočtů budou brzy následovat. Jako film mne to však nijak zvlášť nepřesvědčilo, neboť jediným nezapomenutelným okamžikem pro mne bylo Abramoffovo alternativní obvinění vyšetřovací komise. Ale jsem rád, že se tento příběh mohl dostat do povědomí lidí s minimálním historickým zpožděním.(4.8.2011)

Na to, ze se jedna o nezazivne tema lobbyingu to byl ve finale docela zabavny film (ke vsemu podle skutecne udalosti), ktery podle ocekavani tahne Kevin Spacey, jeho filmove imitace jsou vyborne, ale nejen jeho, napodobovani Taxi Drivera me rozsekalo. 5/10(26.8.2011)

[imdb: 6.6/10] | me: Zábavné poňatie lobbingu najvyššej úrovne. Lepšie povedané: hollywoodske spracovanie tejto témy, ktoré je v celku zábavné aj vďaka tempu, no hlavne Kevinovi Spacey-imu. Téma je zaujímavá, ale spôsob akým je nám celý film podávaný stráca na realite práve kvôli zjednodušovaniu a podľa mňa nie vhodnému výberu K.Spaceyho hereckých spolugolegov. Film je však napriek svojej odľahčenosti (a možno práve preto) pozerateľný a príjemný. [3 a pol *](3.1.2011)

Průměrný film ze života lobisty, podle skutečných událostí. Docela dobré herecké výkony, ale to film nezachraňuje. ( Hodnocení: 5/10 )(21.4.2012)

Obrovske zklamani. Kdyz Kevin Spacey pred lety oznamil, ze si bude role peclive vybirat, ocekaval jsem, ze spolecne s nimi bude take zdokonalovat svuj skvely herecky um. Nicmene v Casino Jack nepredvadi nic nez jen jeho standardni, mozna i lehce podprumerny vykon. Od Spaceyho jsme zvykli na mnohem, mnohem vice a nejspis i diky tomuto se clovek v mnohych chvilich u tohoto filmu pekelne nudi, aby ho z te nudy obcas vytahl svymi hlaskami Jon Lovitz, za nej hvezda navic, takze celkem 3*.(13.1.2011)

• - Adam Kidan (Jon Lovitz) nosí hodinky značky Rolex Submariner. (dyfur)

• - Casino Jack byl poslední režisérský počin George Hickenloopera, který necelé dva měsíce před uvedením filmu do kin zemřel. (Ondrus)

• - Předobraz hlavní postavy filmu pracuje nyní v pizzerii. (Zdroj: lidovky.cz) (landsman)