poster

Čest

 • USA

  Honor

Akční / Drama

USA, 2006, 87 min

Režie:

David Worth

Scénář:

Larry Felix Jr.

Kamera:

David Worth
(další profese)
 • chaosteory
  odpad!

  Tak právě ona zmíněná Čest tenhle snímek naprosto minula a nejenom ten. Ta tupá drzost názvu a prakticky i tvůrců patří na dno a ne na 40%, bože za co??? Příběh jediný je takový jaký čekat, aspoň já víc nečekal, o to víc spoléháte na akci, ale boje spočítám na prstech vysloužilého frézeře, mimo to jsou amatérsky natočené a trapné, tudíž musíte trpět debily s debilními hemzy a čekat na onen slibovaný souboj. Zhruba od 54 minuty přejeto fast forward, protože mi bylo líto utrpně stráveného času. Každý, kdo dá víc než průměr, by měl zkusit OngBak, Utržený ze řetězu, Neporazitelný 2 a pak hodnotit tuhle zatuchlinu.(19.10.2011)

 • Wacoslav1
  *

  A to ma nekdo kdo takovou spatlaninu natoci nejakou cest? povesit za koule do pruvanu!(10.5.2012)

 • L3G1ON4R
  odpad!

  Tak nějak jsem na pochybách kde byla chyba, pravděpodobně prvotní myšlenka k sepsání scénáře... Poté v režii, pak v castingu, při samotném natáčení a nakonec ve střižírně. Bijící název filmu, lákající kde koho na několikaminutovou akci v podání svalnatých těl a akčních scén alá JCVD či SS nebo snad dokonce ČN. Ve skutečnosti se jedná o lacinou napodobeninu akčního filmu s předem čitelným dějem o několik scének dopředu. Neodvážil bych se propašovat snímek ani do kategorie C !(15.7.2009)

 • T2

  Rozpočet $6miliónov(24.3.2010)

 • majo_svk
  *

  Slabé a neprehľadné súboje, nulový príbeh a biedne herecké výkony (ak nejaké boli?) nútia človeka snímok strčiť do najbližšej záchodovej misy. Film by mal byť nominovaný na zlaté hovno. To si tvorcovia mysleli, že vo filme, ktorý je čisto o úderoch a kopoch, nemusia byť údery a kopy vidieť. Už nikdy viac.(15.8.2009)