Oblast 51: Pravda nebo fikce?

• USA Area 51: Fact or Fiction (více)
Ukázka z filmu

Co se v Oblasti 51 odehrává? Toto vyšetřování odhaluje dosud neznámé skutečnosti o supertajné letecké základně. Nejvyspělejší satelitní technologie nám umožní nahlédnout do útrob místa, jehož existenci vláda Spojených států stále popírá. Náš tým stráví 24 hodin zkoumáním důmyslného systému bezpečnosti i atmosféry strachu, které tuto odlehlou pouštní oblast obklopují. Naši vyšetřovatelé odkrývají pravdu kolem testování letadel, nejpřísnějšího utajení, k jehož zachování jsou všichni pracovníci základny zavázáni. Oblast 51 je nejostřeji hlídané a zároveň nejzáhadnější vládní zařízení. (oficiální text distributora)

silak_xup

Zajímavý dokument o mejch pozemcích které už dlouhodobě pronajímám nějakejm amíkům. To co se tam děje bych taky rád věděl ale nepustí mě tam. Takhle nějak ten dokument působí, dozvíte se asi to samí, jako kdyby jste tam zajeli sami... jenže, kdo má tu techniku, díky který něco uvidí či uslyší a vůbec tu možnost tam jet a podívat se na to, že... Informačně jsem od toho čekal víc, ale nenudilo to, spíš to tak jako navnadilo na to, že o tom chci sakra vědět víc! ()

Desmi

Jednoduše řečeno - popisek nahoře kecá. Nejvyspělejší satelitní technologie nám do 51 neumožnili nahlédnout a tým nadšenců neposkytne žádné informace. Jediné, co dokument ukazuje je abnormální ochrana oblasti.. Nezáživné a k ničemu.. ()

cobraSK

čakal som, že sa dozviem niečo o oblasti 51. Dozvedel som sa to, že som sa nedozvedel vlastne nič. Strašná nuda. ()

whoof

kouká se na to sice moc hezky, ale nedozvíme se vubec nic, mimo toho, že je nějaka základna v Nevadě kde se vyvíjejí čupr stíhačky a nikdo tam nesmí. Výpovědní hodnota je uplně o ničem, v podstatě bych se podtrhl pod komentář Flippera, ten řekl všecko. ()

d.u.f.f.y odpad!

Tohle se může líbit snad jen amíkům. "area 51" je vyslovena snad stokrát ... nic jsem se nedozvěděl... škoda komentovat ()