Volejte věštce (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 45 min

Účinkují:

Marcela Košanová
  • Handle

Chtěl jsem dát alespoň hvězdičku za to, že mě pořad vždy když ho vidím zaručeně pobaví, ale protože je to jinak tak strašně odpadový, nemůžu dát ani to. Nechápu jak může někdo utrácet peníze za nějaký žvásty a navíc Vám tam stejně řeknou vždycky to samý. Tento pořad neuznávají ani ti, kteří tomu věří, protože v tomhle pořadu je jasně vidět, že Vám vždy řeknou jen to dobrý, že je to fakt jen o penězích. Směšné. Ale když na to někdy v noci narazím, alespoň se zasměju, to jo.. :)(15.9.2009)

• MM_Ramone

Je to len pár storočí dozadu, čo sme tu takýchto veštcov, vykladačov kariet, falošných prorokov, zázračných liečiteľov, šarlatánov a podobných podvodníkov verejne upaľovali. Dnes nám svoje rozumy, klamstvá, môžu predávať priamo z televíznej obrazovky. Nie, nechcem tu rozpútať novú inkvizíciu proti týmto hnusným supom, čo zneužívajú dôveru a naivitu slabších pováh. Stačilo by mi, keby táto relácia čím skôr zmizla z vysielania. Čo sa týka hodnotenia, tak tu naozaj nie je nad čím premýšľať. Toto nemá s filmovou tvorbou absolutne nič spoločné. Odpad!(1.3.2012)

• Dzvandzi

Tento pořad nemohu hodnotit jinak,protože mě vysírá úplně ve všech směrech od kvalit,po trapnou píču za mobilem,až po to,co mě sere úplně nejvíc a to je to ždímání peněz z lidí.Upřímně zde opravdu může zavolat jen kretén,nebo borec,který má peníze na rozdávání,což je v podstatě taky kretén,když tam zavolá.Některé výroky a vyjadřovací schopnosti cigánky,která sedí u karet opravdu stojí za to,aby jste viděli,jak až někdo může být vymazanej.Hnus,utrpení,nasrání!!!(30.1.2017)

• petaspur

Také bych se chtěl něco dozvědět o tom, jak zbohatnu, zkrásním a prožiju takovou lásku, že se o ní kdejakému Diegovi Alfonsovi může v jeho telenovele jenom zdát. Můj vrozený skepticismus ke čtení osudů z karet, lógrů nebo rukou mne však předurčuje k tomu, že si budu žít dál svůj všední život. To mi však nebrání pogratulovat všem, kterým mozek opustil jejich vymaštěné hlavičky a jsou ochotni obětovat mrzký peníz k postavení se do zástupu čekajících na vyřčení svého úžasného osudu těmi, kteří si dokázali sázkou na lidskou blbost pěkně namastit naducané kapsičky.(8.9.2009)

• Moiraine

Když člověk nemůže spát, narazí v televizi na ledasco. Strašný je, že ta "věštkyně" vypadala, že tomu, co říká, sama věří. Jenom bych chtěla vidět reakci chlapa, kterýmu přítelkyně řekne, že ji věštkyně v televizi řekla, aby se s nim rozešla. Já chápu, že někdo odmítá přijmout odpovědnost za svůj život, ale tohle opravdu moc.(25.9.2012)