Volejte věštce (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2008, 45 min

• Mefistofelle

Lidi, kteří věří věstcům, považuji za pitomce nebo (a to je ten horší případ) za chudáky, které někdo pěkně hnusně využívá. Ale tuhle show je občas sranda sledovat. Univerzální odpovědi, které jdou napasovat na všechno, jsou považovány za megavěštbu, rádobyezoterické kulisy a rekvizity a občas opravdu vtipné dotazy volajících z tohoto pořadu dělají něco, od čeho se občas nejde odtrhnout. Většinou je to pro míru trapnosti, ubohosti a nekonečné lidské hlouposti, ale co, někdy je něco tak špatné, až to opravdu nemůže být nuda:).(14.7.2011)

• VIPerson

Člověk může věřit ledasčemu......ale tomuhle může věřit jen zoufalý člověk.A nemyslim to zle vůči člověku.Sem lidi volaj bud ze srandy,což jim patří nebo jsou zvědaví a nebo jsou vážně zoufalí.Přijde mi to jako geniální nápad a tah jak vydělat peníze.Já sám bych chtěl být bohatý až hanba,ale ne za cenu tohodle....Viděl jsem zaujatě jen jeden telefonát,kam volala matka tří dětí,že jí jedno umřelo druhé na ní zanevřelo a třetí začalo fetovat.Plakala do telefonu a ta ženská s kartama ji ani neutěšila,ale řekla že ho v tom musí vymáchat a že přijde sám ať tomu dá čas že i dcera co na ni zanevřela se vrátí.Nevím sice jak to dopadlo...ale tohle mi přijde opravdu smutný kdy "věštkyně"zdržuje hovor zoufalé ženě,aby vydělala co největší peníze.Je to kalkul,geniální kalkul a zlý kalkul.Ikdybych na tenhle nápad přišel já sám,nikdy bych ho nezrealizoval...ne za tu cenu....dost mouder....tohle nemůže mít nikdo puštěný ani když u toho usne a samo to běží...PS:nevim jestli vůbec hodnotim slovenskou televizi,primu nebo kde to dávají(21.1.2012)

• J*A*M*A*L

Pokud po půlnoci vstanete radši nechte televizi vyplou a nebo si radši zapněte nějaký porno, ale v žádném případě primu ne.Nechápu jak ty lidi můžou být takový idioti a utratěj kredit do toho nejvíc zasraně debilního pořadu jako je tahle sračka sraček.Zavolaj nějaký nesympatický krávě, která mele z tý svý hnusný držky sračky, které se vám v životě nikdy snad nestanou.Kam spěje dnešní doba.Zlatej středověk kdy nebyli televize a nemuselo se koukat na takový hovna.0%(28.12.2012)

• ClapTrap

Vrchol nevkusu, a obírání peněz z lidí v nočních hodinách. Přemýšlel jsem nad jednou hvězdou za vynikající "zábavu", neboť z některých jejich "čárů" opravdu umírám smíchy, ale nakonec jsem si řekl, že dám odpad, protože ty lidé, co jsou v televizi, sami ze sebe dělají šaška, aby lidi obírali o peníze, podle mě, za nic. To by potom mohl jít dělat zřejmě každý.(5.12.2013)

• Sykon

Nic proti tomu, když někdo na vykládání budoucnosti věří, ale věřit na vykládání přes telefon? To už je hovadina největšího rázu. A to, že se najde dost lidí, kteří neváhají se za těžké peníze ptát jak na tom budou s penězma je hodně smutné. Pro jejich blaho by tu měla být zavedena nová hodnocí stupnice - pod odpadem by bylo ještě tlačítko "podávám žalobu". Ale abych jen nenadával, musím se přiznat že v dobré společnosti je to po flašce vodky docela sranda.(24.9.2012)