poster

Brána do pekel

 • USA

  Hellbinders

Akční

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Nathan Lanier

Scénografie:

Derrick Hinman

Kostýmy:

Jessica Lee
(další profese)
 • Likan7
  odpad!

  Rayi Parku, máš fakt tohle za potřebí? Kdysi byl to nejlepší ze Skryté hrozby, dnes hraje v totálních odpadech. Sice je s přehledem na place nejlepší, jenže všechno okolo je totální hnusná sra*ka. Neskutečně levný a hnusný triky, hnusná digikrev, bez scénáře, bez hudby, bez kamery a s hnusnejma filtrama. Jo, a pamatujete toho druhýho Zacka ve Strážcích vesmíru, myslím, že byl dokonce i v tom filmu kdysi. Tak ten tu hraje ninju.....no....(12.10.2016)

 • Lateef
  odpad!

  Název filmu přesně vystihuje nastolenou situaci. Kdo bránou projde (shlédne film), ten se ocitne ve skutečném pekle. Protože tohle nemohl natočit člověk, ale nějakej zkouřeně-zfetovaně-zmutovanej Belzeboss. Normálně to rve oči z důlků, bubínky z uší a musel jsem se sakra hlídat, abych odněkud ze skříně nevytáhnul hasačky a nerozflákal monitor. Něco tak dementního dokáže natočit jenom studio Asylum. To, že se Ray Park po Skryté hrozbě nadobro upsal béčkům, na to jsem si zvyknul, ale spadnout až na takové dno, to jsem nečekal. Tak dobrý bojovník a propůjčit svou tvář takové ohavnosti, velebnosti, jdu blejt...(19.3.2012)

 • ecceHOMMO
  *

  Dialógy...nula *,...akcia jedna * ( nech nežerem ), .....príbeh...nuda jak Brno..(nuda = nula), ikeď samotný námet nie je tak zlý prevedenie je amatérske a lacné....efekty pri bojových scénach....céčkového formátu - čiže žalostné....jediným akým takým plusom na snímku sú vsuvky ala obrázky s citátmi....A môj celkový dojem???... vypol som skôr než to skončilo...preistotu ( a aby som neutrpel škodu na svojom zdraví )....výsledné hodnotenie je výsledkom mojej obrovskej snahy o toleranciu a snahe veriť že to mohlo byť aj horšie.......(26.10.2009)

 • Smok
  odpad!

  Takto narýchlo neviem povedať, čo bolo na tomto filme najodpudivejšie. Či absolútne kriploidný námet, lacné interiéry a efekty, šermiarske súboje s katanami, akoby chlapi držali v rukách obojručáky, alebo tie komixové prestrihy, ktoré ma ale naozaj neskutočne vytáčali. Všetko dohromady sa spojilo v "pekný" odpad.(13.10.2009)

 • Terva
  ***

  Film je to zatraceně céčkový a možná by se dalo říci , že je to nadprůměrná telenovela, ale má i své klady. Jedním z nich je použití fotek z heslama a citátama mezi různé dějové zvraty. Dokonce tyto "pohlednice" tvoří po šedesáti minutách docela hezkou a zajímavou část filmu. Hudba je taky docela slušná až na ty dramatické zvuky při některých "bojových" částech. A ještě přidám pár zajímavých hesel a citátů z filmu : Příslib násilí prosytí noc.....má vůbec smysl, zachraňovat svět.... a jaký má smysl utíkat z pekla, když život sám je jen peklo?(4.10.2009)

 • Ray Park

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)