poster

Brána do pekel

 • USA

  Hellbinders

Akční

USA, 2009, 90 min

Hudba:

Nathan Lanier

Scénografie:

Derrick Hinman

Kostýmy:

Jessica Lee
(další profese)
 • Matli
  *

  Jediný, co na tomhle filmu je docela dobrý je námět. Pokud by se toho ujala úplně jiná banda lidí, od režiséra až po uklizečku, tak by z toho mohl být i lepší průměr, ale toto je strašný. Efekty - hrůza, herecký výkony - hrůza, pomalu jsem si připadal jako kdybych koukal na Ordinaci v Růžový zahradě, hlavně i kvůli ty kameře. Hvězdička za pár docela slušnejch bitek s mečema a hezoučkou Carmen. 14%(9.2.2014)

 • JohnSmith
  odpad!

  Myslím,že jsem nic jiného než naprostou blbost nečekal. Možná jen, že to nebude tak dlouhý, oněch 90 minut je hodně těžký přežít. Krom toho, že to je patlanina a strašná nuda, tak veškerá akce je tak špatně natočená, že nevím jestli to náhodou nebylo všechno myšleno jako vtip. A to jsem si říkal že Ray Park něco předvede.(8.10.2009)

 • Smok
  odpad!

  Takto narýchlo neviem povedať, čo bolo na tomto filme najodpudivejšie. Či absolútne kriploidný námet, lacné interiéry a efekty, šermiarske súboje s katanami, akoby chlapi držali v rukách obojručáky, alebo tie komixové prestrihy, ktoré ma ale naozaj neskutočne vytáčali. Všetko dohromady sa spojilo v "pekný" odpad.(13.10.2009)

 • Lateef
  odpad!

  Název filmu přesně vystihuje nastolenou situaci. Kdo bránou projde (shlédne film), ten se ocitne ve skutečném pekle. Protože tohle nemohl natočit člověk, ale nějakej zkouřeně-zfetovaně-zmutovanej Belzeboss. Normálně to rve oči z důlků, bubínky z uší a musel jsem se sakra hlídat, abych odněkud ze skříně nevytáhnul hasačky a nerozflákal monitor. Něco tak dementního dokáže natočit jenom studio Asylum. To, že se Ray Park po Skryté hrozbě nadobro upsal béčkům, na to jsem si zvyknul, ale spadnout až na takové dno, to jsem nečekal. Tak dobrý bojovník a propůjčit svou tvář takové ohavnosti, velebnosti, jdu blejt...(19.3.2012)

 • Likan7
  odpad!

  Rayi Parku, máš fakt tohle za potřebí? Kdysi byl to nejlepší ze Skryté hrozby, dnes hraje v totálních odpadech. Sice je s přehledem na place nejlepší, jenže všechno okolo je totální hnusná sra*ka. Neskutečně levný a hnusný triky, hnusná digikrev, bez scénáře, bez hudby, bez kamery a s hnusnejma filtrama. Jo, a pamatujete toho druhýho Zacka ve Strážcích vesmíru, myslím, že byl dokonce i v tom filmu kdysi. Tak ten tu hraje ninju.....no....(12.10.2016)

 • Ray Park

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)