EZO.TV

Talk-show
Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda

Chcete znát svůj osud? Zavolejte a dozvíte se více o vaší lásce, zdraví, kariéře, financích...  Ezo TV nabízí divákům možnost obdržet radu živě od věštců, kteří vynikají v různých věšteckých metodách, jako je astrologie, tarotové karty, zvláštní věštecké nástroje (např. kameny, křišťálová koule), numerologie a počítačová analýza, což poskytuje vzrušující rozmanitost programu. Hlavní témata diskuse zahrnují lásku, kariéru a finance. Ezoterická profesionální telefonní služba, která už je úspěšná v mnoha zemích, konečně i u nás! (oficiální text distributora)

ssfan odpad!

1% na csfd jsem ještě nikdy neviděl, takže tohle je odpad odpadů. Doporučuju vidět 10 sekund a o hodnocení máte jasno. ()

IMPAIRED

Tři hvězdy jsou nejpromyšlenější hodnocení. Je to jako kdyby se vám to docela líbilo, ale nedáte pět protože to dávaj lidi co z toho maj prdel a zároveň se stydíte za to že se vám to líbí.. Kdepak, lidi co dávaj tři maj nejvtipnější hodnocení... ()

Hanzisko

Jolanda, Vlastík Plamínek, Stanley, Aleš Fajx ! Po velmi dlouhé době se v České republice podařilo natočit komedii světových rozměrů. ()

mohamedsfinger odpad!

Neznám takové sprosté slovo, které by vyjádřilo, co je tohle za produkt. Zvrhlá choromyslná osoba toto stvořila!!! Jsem ochoten sledovat všechny ostatní pořady, které jsem ohodnotil odpadem, jen už mi prosím nepouštějte toto. ()

Devilian

Nejgeniálnější věc nočního vysílání! Pokud neusnu vždycky se stojí za to podívat na plejádu přiblblých důchodců, kteří utrácí stovky a tisíce jen za to ,,aby zjistili svůj zdravotní stav/zdravotní stav dcery či manžela". Na tom se bavím neuvěřitelně. Rád pro lidi milující trolling. A Vlastík? Alešek? Stanley? Nejlepší! V poslední době začíná vystrkovat bavičské růžky i Alenka Pastelka! ()

Kejdlo

Nejlepší přehled demence a k tomu vysílaný v televizi. Moc rád si pouštím nejlepší úryvky na youtube. Hlavně ty s věčně nahuleným Vlastíkem, hnusnou čarodějnicí či teploušem Aleškem čvachtajícím si ruky ve vodě. Neuvěřitelné a vzhledem k množství pohledů jak na tenhle pořad nahlížet, vyjímečně nehodnotim. ()

Mike93

Bezcitná nálož a snůška keců u kterých jsem nevěděl, jestli se mám smát nebo plakat. Jediným světýlkem ve tmě je pro mě u tohoto pořadu Stanley Bradley, který mě naprosto uchvátil, až jsem si z něj musel sednout na prdel. Vytáhl tím tento pořad z odpadu alespoň na tu jednu hvězdu. ()

marekkkkkk

Ano je to nehorázná sračka, ale prdel neskutečná, dlouho sem se tak nenasmál a nekýval hlavou najednou, (Vlastik Plaminek je nenahraditelná komická postava) ()

Paity odpad!

Příšernost největšího kalibru, skutečně hvězdné obsazení, kdy nevíte, zda na vás z obrazovky kouká Baba Jaga, nebo nějaká fanynka malých nespecifikovaných houbiček. Bohužel ani na uspání u TV neslouží tahle ptákovina dobře. ()

Bingos

Když jsem se ve středoškolském věku vracíval z hospody (pokud jsem teda nejel až do rána), často se mi podařilo naladit půlnoční reprízy Simpsonů. Když skončily, tak přišel ke slovu Vlastík plamínek a jeho bubínek. Krásně se u toho usínalo. A pokud ne a zrovna nebyla golfová sezóna, abych mohl ještě čučet na PGA tour, tak jsem v alkoholovém delíriu třeštil bulvy na ten výplňkový blok Primy Cool jak si tam dva bílé obdélníčky coby pálky ťukají s bílým čtverečkem coby míčkem. Občas jsem měl i pocit, že dokonce jedna strana zaskórovala nad tou druhou, ale jistý si nejsem. PS těch odpadů je tu moc, tak dávám pětihvězdu. Jen tak, pro prdel a protože můžu. ()