EZO.TV (TV pořad)

Česko, 2009, 65 min

Účinkují:

Vlastimil Brůček, Jolanda
  • Mimesis

Tak takhle jsem se DLOUHO nepobavil! Štěně! Štěně! Štěněněněněněn! Šest ne-šest ne... šest ne...! Klíče, kde mám klíče? A kde je můj mobil? Prosím neobtěžujte mě! Klíče, kde jsou ty klíče? Jsem mág! Jsem mág mág mág!! UUhhmm taktaktaktaktaktakaktaka hmmm :))) Aneb, ty nejdojemnější záběry z psychiatrické léčebny Bohnice :-)(21.4.2011)

• kulyk

Degenerovaní s bezskrupulosní povahou předvádí degenerovaným v tísni své kejkle. Hrátky s jejich myslí, penězi, zdravím, osudem a svobodnou vůlí, to vše za pomoci infantilních obrázků či bubínku z výprodeje hračkářství Debil@syn. Budu se opakovat, ale pro provozovatele těchto kratochvilných pokusů s narušenými jedinci, jsoucími ještě k tomu momentálně v hajzlu, nemám pochopení, proto bych jim velice rád pravdivě vyveštil následující: v brzku chcípnete odpornou, týdny trvající bolestivou smrtí, vaše vnitřnosti budou roztahány po všech stromech v obecním sadu a z vašich očí se vyextrahují sklivce, neboť i Ďábel miluje žvýkačky! A až si při nástupu srovná ty vaše slizké dušičky do haptáku, bude mít pro ně jen jedinou práci - po celou věčnost přebírat v pekelném kanále hovna od sraček, a to za pomoci jazyka, maximálně tak ještě rtů! Svině jedny vyžraný!(14.10.2012)

• Lolita

U tohohle jsem se pobavila jako nikdy, a měla jsem chuť dát pět hvězdiček za magora Vlastíka a jeho mák, mák mák! stěněněně atd, za Jolándu která nemá jasno o svém původu atd... samozřejmě, že kvalitativně je pořad na 5 odpadů, ale dejte svojí zábavě nejen vysokoškolských večerů tak špatné hodnocení ;-) 22.8.2012 změněno zpět na odpad.. :)(16.1.2012)

• habertek

Tak toto je odpad odpadů!!! Otřesnější sračku na obrazovky už plesknout nemohli! Nechápu ty lidi co tam volají...asi nemají všech pět pohromadě! Už jenom za ty peníze co provolají by se mohli objednat k pořádné kartářce a nepřestává mě udivovat jak jsou ty kartářky/kartáři drzí a jak odbívají volající. P.S: Molh by mi někdo říct z jakých ústavů vybírají ty rádoby kartářky a kartáře???(6.8.2012)

• theFtip

Nechápu inteligenci lidí co jsou schopni do tohoto pořadu zavolat. Stupidní banda idiotů co tahá prachy z lidí. Jediné co můžu teda říct je že umějí pěkně lhát (a pohotově!) a to teplým Alešem Fajxem s reiki rohem hojnosti počínaje, přes kartářku Anie až po retardovaného zaostalého Vlastíka Plamínka s mozkem menším než lískový ořech. ŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠŠTĚNĚ! FUJ!(4.1.2013)

• - Jeden čas v ČR vysílaly varianty EZO.TV hned tři komerční televize: TV Prima, TV Public a Barrandov TV. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Vlastík Plamínek uvedl, že získal své schopnosti tím, že spadl a bouchl se do hlavy (T600)