Prokletí domu Winchesterů

• USA Haunting of Winchester House
všechny plakáty

Rodina se nastěhuje do starého domu, kde mají v plánu vést poklidný život. Nedbají varování jednoho spisovatele, který jim chce pomoci s nevysvětlitelnými událostmi, které se v domě odehrávají. Když ale zlé síly začnou přitahovat jejich dceru, pochopí proč měl dům pověst nejstrašidelnějšího místa v Americe. Povolají zpět onoho muže a společně odkrývají děsivá tajemství duchů v tomto starém domě. (DVD Edice)

tahir

Celkom prijemne prekvapenie, cakal som nejake slabe becko, ale toto by malo kazdeho milovnika napatia potesit. Pacila sa mi hudba a rychly spad deja. ()

Figuto

Všudypřítomná hudba, očividná televizní produkce, ne moc sympatičtí herci, jedna podařená lekačka, kterou ovšem nenabídne leckterý snímek s větší výpravou. Závěr mě překvapil, přestože jsem viděl Šestý smysl i Ty druhé. 2/10 ()

Deacon59

Mix Ti druzí, Sirotčinec a Smrt přichází v bílém v mnohem slabším provedení. Druhá hvězda za uplný závěr kdy mě příjemně mrazilo. ()

Mayki odpad!

Pokud chcete natočit pořádný horor, musíte mít dobrý nápad, propracované detaily, a herce, kterým jejich hraní uvěříte. Tady ale není ani jedno. Příběh je skoro o ničem, ani nevysvětlí, proč jsou ti duchové, nebo co to bylo, zrovna v tom domě (vážně, vám snad stačí věta "Winchesterová si myslela, že ji pronásledují duchové lidí zabití Winchesterovkou a proto stavěla nové místnosti, aby je zmátla."? Mě ne.Možná to vysvětlí, proč tam jsou, ale proč zabíjí dál, i když jsou už Winchesterovi mrtví?), herecké výkony směšné, chování postav nelogické (například ví věci o kterých předtím nepadlo ani slovo, nebo neměli ani jinou možnost, jak to zjistit), no a efekty.... Možná by ušly, ale střihač to totálně pos**l. V půlce filmu jsem měla chuť to vypnout, ale dokoukala jsem to v domění, že se to možná zlepší. Omyl, právě naopak. Konec měl slabé "očekávané" překvapení, které bylo už v mnoha filmech předtím, které to nemohlo ani v nejmevším vylepšit. A ještě víc to pokazil opět střihač (i když mu to nakázali, mohl to udělat líp) když se tam promítají vzpomínky na dění předtím. Člověk by pak neřekl, že je to natočené v roce 2009, ale někdy kolem devadesátých let. ()

Lady ButterFly

Já od tohoto snímku dostala asi tak to, co jsem očekávala - nic navíc, nic míň. Žádný zvláštní skvost, ale já se chvílemi opravdu příjemně bála...Kdyby v tom hráli lepší herci a veškeré techniky se ujal někdo schopnější, mohl by to být i nadprůměr...Takhle dávám 3* a ta jedna je za povedenou hudbu. Neřekla bych, že je to totální ztráta času, ale zároveň ani film, který nutně musíte vidět, zvlášť pokud dáváte přednost těm kvalitnějším. ()

pyzma84

Vždy som sa chcela nasťahovať do nového domu, samozrejme hneď jakej rodinnej tragédii, samozrejme niekam do vidlákova, samozrejme do domu s divnou minulosťou a samozrejme minimálne do dvoj alebo troj poschodovej opachy. ktorá vyzerá ako "perníková chalúpka". Samozrejme klasicky so sebou ťahám teenegera, ktorý príde vždy vhod. A keď nastanú problémy, viem, kto za to môže.. Alebo žeby chalanko obšmietajúci sa okolo? Inak napínavé ako prd môjho syna a inak díky za vysvetlivky počas filmy, inak by som sa stratila.. ()