10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Martyr.blood odpad!

Že kto sa na to pozerá, pýtate sa? No podľa všetkého väčšina tohto osprosteného národa. Ale predpokladám že vrámci stratégie "všetko čo nemám rád treba zrolovať pod ten najhnusnejší koberček" bude čoskoro kritika debilizačných realityšou doslova fašizmus, takže to tu opičujem kým sa dá. Držte si bačovské klobúky hospodári, bude horšie. ()

Steeler91 odpad!

Každý, kto daruje tejto sračke minimálne jednu hviezdu je imbecil, ktorému stačí pozereť aj pol dňa v kuse na stenu, pričom ho to zabáva. Relácia ako stvorená pre ľudí ktorí nevedia čo je to normálny život, nemajú vlastný život, alebo sa spokoja s minimom, alebo su mentálne zaostalí. Takže spodina, nažerte sa.....dnes večer Vám ide karta.... ()

SeanLSD

A to sme už ďaleko zašli, aby sme boli celí uveličení z toho, ako sa niekto naťahuje s hnojom alebo naháňa sliepky po gazdovstve. Jasný príznak izolovaného umelého sveta. Nebyť tých strašných kecov okolo, tento formát by mi vlastne nevadil, ale tie drísty a riešenia, boha ! Je to strašný neduh všetkých týchto programov – ako sa stále musí všetko strašne riešiť, a pritom sa nič poriadne nestane ani neurobí, iba sa ľudia hádajú za malichernosti, urážajú a intrigujú – lebo to je to, čo chcú diváci vidieť - no, tiež tu vnímam silnú paralelu so súčasnou spoločnosťou. Každopádne to má aspoň myšlienku, ktorej nechýba aký-taký zmysel a z hľadiska etiky je to o niekoľko úrovní vyššie ako hľadať farmárovi ženu alebo sa pozerať na tie vysolárkované múmie váľajúce sa kdesi v Karibiku. ()

anderson odpad!

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 24.7.2011 - A je to tu opäť. Partia debilných dementov, ktorým tentokrát na ktorejsi stránke zverejnili aj životopisy (a je to fakt "počteníčko") v tzv. reality show, ktorej zmysel mi dlhodobo uniká už od počiatkov tohto "fenoménu" u nás. Vraj je to zábava. Bohužiaľ nie pre mňa. Kedysi sa takýmto ľudom vravelo povaľači a príživníci. Dnes sú to "celebrity". A kde v pekle je Šani ? (25.7.2011) ()

Marek1991 odpad!

Ďalšia dávka dementnej zábavy pre ľudí, čo sa nechajú ľahko zmanipulovať a pre ľudí, čo si radi nechajú podstrkovať pod nos totálny odpad na odvracanie očí od reality. Na obidve série nemôžem ľuďom odkázať nič iné, len - Zobuďte sa! Zabávať sa na ľuďoch, z ktorých väčšina videla lopatu s rýľom len v obchodných centrách a fandiť tým takzvane schopným v relácii, kde sa nakoniec aj tak ukazuje, že keď ide o peniaze, zahadzuje sa všetko dobré, čo bolo doteraz, je zvláštne. Čo vám táto relácia dala? Ak vám dala aspoň to, že by ste sa mali viac venovať prírode a menej konzumu, tak je to dobre, ale ak vám prírodu znechutila, tak si dajte facku. Súhlasím aj s komentárom TeeAge, jednou vetou si to vlastne celé vystihol. Nemôžem inak ako odpad! ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Pravidlá hry:
    1. V prvom týždni si spoločným hlasovaním zvolia súťažiaci farmára týždňa, ktorý riadi tím a rozdeľuje úlohy na farme tak, aby bolo o všetko postarané. Ostatné týždne farmára týždňa písomne nominuje vypadnutý účastník.
    2. Na farmu začiatkom týždňa prichádza aj hospodár, ktorý zadáva farmárom úlohu týždňa - napr. stavbu plotu, ktorú koncom týždňa skontroluje.
    3. Farmár týždňa si vyberá dvoch „sluhov“ (muž a žena), ktorí budú počas týždňa vykonávať najhrubšiu prácu (napr. rúbať drevo). Títo dvaja spia v stodole a jedia oddelene od ostatných.
    4. Všetci účastníci farmy hlasujú, ktorý z dvoch sluhov ide do duelu.
    5. Prvý duelant si vyberá svojho protivníka (okrem farmára týždňa, ktorý má imunitu), druhý duelant bez vedomia prvého vyberá úlohu do duelu (IQ, výdrž, sila).
    6. Následne idú do izolácie a neskôr do súboja, ktorý je zameraný buď na:
    • inteligenciu – napr. kvíz
    • výdrž – napr. rezanie dreva
    • silu – napr. preťahovanie lanom.

Počas pobytu na samotke študujú „farmársky almanach“, kde sú rady a správne odpovede pre všetky duelové kategórie.
    Duel sa koná za prítomnosti ostatných súťažiacich. Ten, kto v dueli prehrá, odchádza domov a písomne určí nového farmára týždňa. (FL-cool-J)