10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Motinski odpad!

V našich končinách vzniká veľa divných reality shows. Až som si na to dokonca aj zvykol, a odkedy tak často nesledujem televíziu, moc ma to neštve. Určite menej ako voľakedy za čias Vyvolených a Mojsejovcov. Na druhej strane, verím že keď Farmu pustíte svojím deťom tak im môže spôsobiť nemalú psychickú ujmu. Účinkujúci sú totálny dementi ktorý nevedia čo so sebou. Celý koncept je zábavný (a teraz bez urážky) len pre slaboduchých divákov a často som rozmýšľal ako takéto kraviny môžu vôbec niekoho baviť. Doteraz som na to neprišiel. ()

Carol Pifková odpad!

10 odvážlivcov, prd... 1) vždy jedna prsnatá štetka (občas i viac ale vždy len jedna je stredobod), 2) potetovaný a "hustý" týpek, 3)totálny kkt (i keď sa môže zdať že sú všetci), 4) mudrlant, 5) teploš poprípade krasoň, 6) stará žena, 7) jedna hlavná ohováračka, 8) leňoch a drzáň, ktorý požral všetkú múdrosť sveta, 9) jeden celkom normálny človek 10)jeden flegmatik. ()

arbeit

hodnotené po 6 častiach. partia blbcov spolu na farme. keď príde hospodár (pochybujem že je vôbec farma jeho) tak sa im klepú nohy ako keby sa s nimi rozprával najvačší strojný inžinier či lekár. postavičky ako tehotná nábožná ženská čo má detí ako vačica, toňiho brat z vyvolených čo sa zabudol na dedinskej diskotéke, nejaký ten homosexuál, dosadená playmate čo pôsobí na farme asi tak ako plastová flaša na čistinke...atď....sranda to je len keď sa hádajú a sú intrigy! 1* ()

David_SVK

Súťaž v ktorej som si myslel že pôjde o to kto koľko robí a nie o to kto je obľúbenejší....nechápem jak to mohla vyhrať playmate ktorá tam nič nerobila a ešte je škaredá jak noc....Ale ináč nápad to bol dobrý a na Slovensku som ešte zatiaľ lepšiu reality show nevidel....Dva hviezdičky na počesť ľudí ktorý sa v tej show naozaj snažili niečo urobiť a aj vyhrať ako napríklad Michal.... ()

Jimbopepo odpad!

No, ďalšia z relácii, ktorá televízii zdvíha sledovanosť a mne žalúdok :D kreténi z markíza.sk mi zmazali tento príspevok: Pravda možno bolí, ale toto je skutočne žumpa zábavy. Len vďaka primitívnosti televízneho diváka si naďalej môžu odpadové televízie typu Markíza chrochtať blahom. Farmu by človek nemal sledovať už len z toho dôvodu, že televízia hrubým spôsobom porušila elementárnu televíznu etiku a nielenže zobrazuje kruté zaobchádzanie so zvieratami, ešte z toho robí zábavu. Producent takého produktu je absolútny chudák. To, že nejaká skupina pologramotných nímandov nechá zo seba robiť cvičené opičky, mi neprekáža, ale hranice, ktoré pri tom televízie smú prekročiť, by mal limitovať zákon a tiež televízny divák, ktorý by sa mal zamyslieť sám nad sebou, a spýtať sa, čo je na tej debilnej Farme vlastne zábavné. ()

• Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)