VOD (1)

10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Steeler91 odpad!

Každý, kto daruje tejto sračke minimálne jednu hviezdu je imbecil, ktorému stačí pozereť aj pol dňa v kuse na stenu, pričom ho to zabáva. Relácia ako stvorená pre ľudí ktorí nevedia čo je to normálny život, nemajú vlastný život, alebo sa spokoja s minimom, alebo su mentálne zaostalí. Takže spodina, nažerte sa.....dnes večer Vám ide karta.... ()

David_SVK

Súťaž v ktorej som si myslel že pôjde o to kto koľko robí a nie o to kto je obľúbenejší....nechápem jak to mohla vyhrať playmate ktorá tam nič nerobila a ešte je škaredá jak noc....Ale ináč nápad to bol dobrý a na Slovensku som ešte zatiaľ lepšiu reality show nevidel....Dva hviezdičky na počesť ľudí ktorý sa v tej show naozaj snažili niečo urobiť a aj vyhrať ako napríklad Michal.... ()

RigorMortis odpad!

Tomu sa povie výsmech divákom. Klasický vzorec na tvorbu reality show, "zavri X ľudí (najlepšie labilných) na pár týždňov mimo civilizácie do domu, nasľubuj im skvelo znejúcu sumu a nezabudni to snímať". K tomu masívna propaganda tejto sračky (ospravedlňujem sa za výraz, no to som ešte slušný) na jednej z našich najväčších televízií. Čo okrem výplachu mozgu a zabitého času môže takýto výšplech divákovi dať? Ako vravia bratia Češi, "zhola nic". Takýmto prístupom si táto televízia akurát odpudzuje normálne mysliacich divákov (ak jej ešte nejakí ostali) a priťahuje k sebe ovce. ()

whack odpad!

Už upútavky pred spustením relácie boli šokujúce a kontroverzné. Zvieratá boli vystavené extrémnym podmienkam, strachu a neprofesionálnej manipulácii. Príkladom bolo týranie, neodborné a nezákonné “chytanie“ živých rýb a krutá manipulácia s týmito nemými tvormi, dojenie vystresovanej kravy v nákupnom centre rukami amatéra len za účelom propagácie programu a čaká nás verejná poprava zvieraťa amatérom. Toto je tragický pohľad na tohtoročných "hrdinov leta" (ako ich nazval bulvárny denník Nový čas). Odpad! ()

Copacabana

Nebolo to až také zlé, až na tú Horváthovú, myslím že sa tvorcovia vcelku snažili vybrať zaujímavé typy, prostredie...Mám rada reality-show a sa za to nehanbím, dajú sa v nich dobre pozorovať medziľudské vzťahy a reakcie ľudí v stresových podmienkach, a hlavne keď sú vybrané poriadne uletené typy, a to sa myslím v tomto prípade podarilo. Osobitne som si už teraz obľúbila toho írskeho dancera, čo si myslí, že je princ of Slovakia , držím mu palce. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------!!! Opravujem hodnotenie, ľudia nech si robia zo sebou čo chcú, ale k tým zvieratám to bolo dosť nefér, tiež som si všimla ako píše whack. ()

• Zvieratá, ktoré postupne prinášajú súťažiacim, sú vypožičané a po skončení ich producenti musia odovzdať vlastníkom. (Greenpeacak)
  • Farma sa nachádza v malebnom prostredí Kopaníc, v jednej z osád v okolí obce Prietrž (neďaleko Senice). (Greenpeacak)
  • Neďaleko farmy je jazierko, v ktorom majú súťažiaci možnosť chytať ryby. Pôvodne bolo bez rýb, avšak len kvôli tejto reality šou sa producenti rozhodli do jazierka zopár rýb vypustiť. (Greenpeacak)