10 odvážlivcov, odhodlaných prežiť tie najdrsnejšie podmienky mimo civilizácie, zabojuje o 50 000 €. (oficiální text distributora)

Carol Pifková odpad!

10 odvážlivcov, prd... 1) vždy jedna prsnatá štetka (občas i viac ale vždy len jedna je stredobod), 2) potetovaný a "hustý" týpek, 3)totálny kkt (i keď sa môže zdať že sú všetci), 4) mudrlant, 5) teploš poprípade krasoň, 6) stará žena, 7) jedna hlavná ohováračka, 8) leňoch a drzáň, ktorý požral všetkú múdrosť sveta, 9) jeden celkom normálny človek 10)jeden flegmatik. ()

whack odpad!

Už upútavky pred spustením relácie boli šokujúce a kontroverzné. Zvieratá boli vystavené extrémnym podmienkam, strachu a neprofesionálnej manipulácii. Príkladom bolo týranie, neodborné a nezákonné “chytanie“ živých rýb a krutá manipulácia s týmito nemými tvormi, dojenie vystresovanej kravy v nákupnom centre rukami amatéra len za účelom propagácie programu a čaká nás verejná poprava zvieraťa amatérom. Toto je tragický pohľad na tohtoročných "hrdinov leta" (ako ich nazval bulvárny denník Nový čas). Odpad! ()

Ded@M@tes odpad!

Slovenská reality hitparáda, skupinka exotů se snaží udržet na farmě, kde plní různé úkoly ( budují stáj, staví kadiboudu, starají se o zvířata - někteří viděli doposud pomalu jen v knížkách, atd. ) Některým inteligence a arogance rozhodně nechybí. Co stojí maximálně za zmínku je DUEL, vyzařovací část. / Viděné epizody cca *12.dílů / ( Hodnocení: 0/10 ) ()

Shakers

Čakal som vačšiu sračku, ale dostal som celkom fajn zábavu, pri ktorej som sa (prekvapivo) ani moc nenudil. Ale nie je to ani žiadny zázrak. Na druhú stranu je zaujímavé sledovať moderných ľudí ako žijú starým spôsobom. Som zvedavý do kedy ma to ale bude baviť. Update: druha a ďalšie série sú teda riadne násilne tragédie. 35% - 2* ()

MM_Ramone odpad!

Už sme tu mali všelijaké reality show, väčšinou za moc nestáli, a táto patrí určite medzi tie najslabšie. Na "Farme" sa mi nepáčilo nič. Vôbec ma nezaujala pôvodná myšlienka spraviť s desiatich tajtrlíkov poriadných hospodárov. Súťažiaci sa mi zdali nevýrazní, ba až nudní. Systém vyraďovania bol postavený úplne na hlavu. Nedialo sa tam nič zábavné, ani inak emociálne vypäté. Navyše to moderovala nemožná, úlisná Kveta Horváthová. TV Markíza vyprodukovala ďaľší ukážkový odpad! ()

• Farmár, ktorý zadáva úlohy súťažiacim, nie je skutočným vlastníkom celého komplexu farmy. Skutoční vlastníci (sú dvaja) chceli zostať v anonymite a farma bola vybratá na základe viacerých doporučení od realitných agentúr. (Greenpeacak)
  • Okrem kameramanov, ktorí chodia po farme a natáčajú súťažiacich, sa v okoli nachádzajú aj kamery monitorujúce všetko kvôli bezpečenosti. (Greenpeacak)
  • Pravidlá hry:
    1. V prvom týždni si spoločným hlasovaním zvolia súťažiaci farmára týždňa, ktorý riadi tím a rozdeľuje úlohy na farme tak, aby bolo o všetko postarané. Ostatné týždne farmára týždňa písomne nominuje vypadnutý účastník.
    2. Na farmu začiatkom týždňa prichádza aj hospodár, ktorý zadáva farmárom úlohu týždňa - napr. stavbu plotu, ktorú koncom týždňa skontroluje.
    3. Farmár týždňa si vyberá dvoch „sluhov“ (muž a žena), ktorí budú počas týždňa vykonávať najhrubšiu prácu (napr. rúbať drevo). Títo dvaja spia v stodole a jedia oddelene od ostatných.
    4. Všetci účastníci farmy hlasujú, ktorý z dvoch sluhov ide do duelu.
    5. Prvý duelant si vyberá svojho protivníka (okrem farmára týždňa, ktorý má imunitu), druhý duelant bez vedomia prvého vyberá úlohu do duelu (IQ, výdrž, sila).
    6. Následne idú do izolácie a neskôr do súboja, ktorý je zameraný buď na:
    • inteligenciu – napr. kvíz
    • výdrž – napr. rezanie dreva
    • silu – napr. preťahovanie lanom.

Počas pobytu na samotke študujú „farmársky almanach“, kde sú rady a správne odpovede pre všetky duelové kategórie.
    Duel sa koná za prítomnosti ostatných súťažiacich. Ten, kto v dueli prehrá, odchádza domov a písomne určí nového farmára týždňa. (FL-cool-J)