Pat a Mat - Série 2 (1989) (série)

Klíč (S02E01)

(epizoda)
všechny plakáty
Animovaný / Komedie / Rodinný
Československo, 1989, 8 min

Režie:

Lubomír Beneš

Pat bol u Mata na návšteve a pri snahe sa dostať k svojmu domu zisťuje, že nemôže nájsť kľúč od bránových dverí. Keď ho úspešne nájde tak od radosti si ho pohadzuje a touto neopatrnosťou mu kľúč spadne do kanála. A začína sa záchranná akcia. (pravo)

punk_zero

Teraz neviem kto je večší majster, či Kutyl s.r.o. alebo Pat a Mat :P V detskom veku som tento animovaný seriál s radosťou pozeral. Tešil som sa čo len vymyslia v nasledujúcej časti . A za každým ma nadmieru potešili. Lenže počase to už bolo streotypné . Lebo stále niećo pokašlali, autori tam mohli dať aj niečo iné . Tak preto 85 % ()

Elgin

To mi vdzy babka vraveli, kluc si poriadne drz aby ti nepadol do kanala. Tu vidime, ze i tak nerealisticke veci sa mozu prihodit. Hodnotim cely serial a nie iba jednotlive casti, pretoze dohromady je zazitok daleko lepsi nez osamotene criepky. ()

BlackMount

Pat a Mat mají potíže jak se dostat přes zamčená vrátka. Klíč jim spadl do stoky a budou se muset hodně snažit, aby tu prokletou věc a následně i sebe dostali ven. V tomhle dílu lezou pořád jenom do kanálu a ven a to mě moc nebavilo. ()

pestak

Líbí se mi všechny díly nejlepší jsou nejstarší ještě pod názvem...A je to!, ale díl klíč se mi stal realitou. Plně jsem se s nimi ztotožnil, protože u mě taky převážná část pokusů o zlepšení, jak vyřešit nějaký problém, vede k jeho zhoršení. ()