All night long: Daredemo yokatta

Horor / Thriller

Japonsko, 2009, 85 min

Kacuja Macumura

• kaylin

Šestý a snad i poslední díl ze série japonského režiséra Kacuji Macumury, kdy už opravdu ani nevíte, proč něco takového točil. Nemá zde už nápady, jen kopíruje sám sebe a není už ani tak úchylný, jak by se dalo čekat. Záběr se někdy skutečně opakují a je to taková tristní podívaná. Ani strach, ani hnus to nenažene.(2.2.2018)

• TERRORDROME

Macumura nakoniec doviedol svoju neustále upadajúcu sériu k dokonalosti a posledný (snáď) diel tak môžem ohodnotiť symbolickým odpadom. Ďalší z radu úchylov používa oproti svojim predchodcom revolučnú taktiku, lebo ženy neunáša, radšej sa nasáčkuje rovno k nim domov a za neustáleho šibrinkovania nožom pred očami ich buzeruje a núti uvariť mu obed. Ubíjajúcu poloamatérsku nudu nenaruší ani nejaké to nútené lesbenie a už vôbec nie mydlenie cez plavky. Nakoniec sa obete vzbúria a zdalo sa že ho predčasne zapichnú tým jeho posratým žabikláčom, ale on sa srdcervúco rozplakal a týmto trikom ženštiny ojebal. Takže to končí tým že obe rozpára a odíde zasa niekam inam. A ja dúfam že ho zrazí električka spolu s režisérom, lebo ja sám som pri tomto ultranudnom shite vypustil dušu. Ale je to za mnou a všetky diely All Night Long sú konečne po rokoch z disku preč, to by som mal osláviť otvorením fľaše sódy.(20.8.2017)