Clarkson: The Good, the Bad & the Ugly

Dokumentární / Sportovní

Velká Británie, 2006, 80 min

Brian Klein

Je pravda, že v určitých chvílích mi bylo američanů až líto. A to asi do té doby, než Jeremy dělal na ulici průzkum ohledně znalostí Evropy. Clarkson sice ventiluje názory "svým způsobem", ale v mnoha ohledech má zkrátka pravdu. Američané berou auta jako spotřební zboží a podle toho se také zařídíli samotní výrobci. Vtipně pak působí některá srovnání, kdy například stejný výkon, který američané dostanou z pětilitrového motoru, se podaří inženýrům v Evropě dostat z přeplňované 1,8. Ovšem i Clarkson nakonec uznává, že ač průměrná americká auta nedosahují kvality zpracování a výkonových poměrů evropské konkurence, mají určitý punc líbivosti a radosti z jízdy i bez překonávání rychlostích rekordů či posování hranic v jízdních vlastnostech.(7.11.2014)

• Mr.Nigga

Výsledek britského mindráku z US... Clarkson vtipný jak vždy, bohužel ze všeho co řekne čiší nesmírná zášť a odpor.(7.1.2010)

Snímek povedený jako vždy. Clarkson měl skvělé vtipné komentáře, auta byla výborná, nápady a testování aut vynikající a bezkonkurenční. Ikdyž Clarkson si kromě z Američanů a z USA neměl z čeho a hlavně z koho dělat srandu. Chybělo tam to obvyklé trio z Top Gearu, ale i bez něj, se na to dalo dívat stejně dobře jako na Top Gear :)(4.8.2011)

Clarksonův arogantní smysl pro humor skvěle sedí do společnosti Hammonda a Maye, ale osamoceně moc nefunguje... Prostě mi přijde, že sám takhle dlouhý pořad neutáhne, pořád to samé dokola... Ale jinak se jedná o možná nejlepší Clarksonův samostatný počin, ne tak nudný jako jiné...(26.7.2014)