poster

Promlčené zločiny

 • USA

  Crimes of the Past

 • USA

  The Spy and the Sparrow

 • Slovensko

  Premlčané zločiny

Drama

USA, 2009, 90 min

Režie:

Garrett Bennett
(další profese)
 • blekekeke
  *

  Můžu to hodnotit, i když jsem to nedokoukal? ale jo můžu, zvlášť, když jsem z té kamery měl mořskou nemoc.(26.11.2011)

 • Tuax
  **

  Hodně nezáživně a nudně natočený film s nezajímavými hereckými výkony a plytkým stokrát ohraným příběhem. Záběry a střihy se snažily budit dojem vážnosti serioznosti, aspoň minto tak připadalok, ale byla to vlastně fraška. Nejhorší je, že se dá předvídat skoro vše, takže to ani ničím nepřekvapí. Jediné co se mi líbilo byla Elisabeth Röhm a efektní vyšachování žaloby u soudu, to mělo grády, ale i tak to bylo slabé, ale na tenhle film asi nejlepší jeho část.(31.7.2011)

 • Mustaffa
  *

  Excelentní nuda a díky kanálu Hallmark taky, bohužel, pekelně dlouhá nuda. Co snad deset minut je reklama a aby toho nebylo málo, tak pokaždé je ta reklama úplně stejná. Prostě na Hallmarku moc dobře vědí jak zpříjemnit sledování filmu. Jinak celý film je neskutečně nudný, zdlouhavý a hlavně úplně o hovně až se vám z toho svírají chodidla v pěst a jen obrovské množství tolerance a trpělivosti vás může přesvědčit o tom, že se na tohle hovno, pardon drama, dodíváte až do konce. Zase jeden z těch filmů, kdy závěrečné titulky jsou vysvobozením...(10.7.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace