Obchodník Mike Brewer a automechanik Edd China sa snažia zašlým klasickým autám vrátiť ich lesk a krásu a niečo pri tom ešte zarobiť.
Mike, ktorý má prehľad na anglickom trhu jazdených automobilov, sa stará o nákup áut, ukazuje divákovi, kde získať diely na vzácne modely, stretáva sa s fanúšikmi daných modelov a stará sa taktiež o konečný predaj automobilu. Edd China je šikovný automechanik, ktorý poukazuje na tipy pri oprave auta.
Celý seriál je okrem premien áut zameraný na financie a otázkou je, či zarobia, alebo nie. (A530TDI)

FFilipCZ

Velké zklamání. Otravná nesympatická dvojice. První tak dvě tři série nuda. Pak si alespoň začnou vybírat nějaká zajímavá auta. Ale stejně, je to spíše takový "Receptář prima nápadů" pro automobilové nadšence a kutily. Cením, že se snaží auto vždy dát do původního stavu z dob jeho slávy, že nepřidávají žádná pimprlátka atd, ale prostě to není ono. A pak se ještě chlubit tím, že na tom vydělali nějakých upatlaných 200 liber, za takovou tunu práce a hodiny a hodiny času. ()

Slavomír

Človek, ktorý sa o to zaujíma má možnosť pozrieť sa na črevá zahraničným autám, aké sa u nás nevyskytujú, sem-tam pokec o histórií štvorkolesákov. Navyše rád sledujem ľudí pri práci a dvojica mi svojou nesúrodosťou pripomína Lolka a Bolka. Ak opomeniem možnosť, že by som si nič od nich nekúpil ( lebo to flákajú ), tak štyri hviezdy určite :-) ()

vinducha

M. Brewer už má teď dokonce 3 parťáky. No řekněte nebavilo by vás , kdyby vám "kámoš" dotáhl olítanou rachotinu se všemi možnými závadami a neduhy a hodil vám jí do garáže s tím , že se o případný výdělek podělíte 50/50?  Se divim , že občas nemají chuť mu trošku s tím vykrmeným krčkem zakroutit. Jinak je to ale čistá pocta motorismu na 4 kolech . Laik jako já by podle nich ty auta mohl začít opravovat taky :-) ()

Marcos

Mike Brewer a Edd China zachraňují a reinkarnují klasická evropská auta. Nejdříve nákup vozu s tipickým smlouváním pak oprava s co nejmenšímy výdaji a následně prodej obyčejným lidem. Vybraná auta jsou převážně youngtimery známích značek o kterých se dozvíme zajímavosti a jejich historii. Cílem dvojice je zachování původního stavu a něco si vydělat. ()

TheDon

Baví mě to, ikdyž jako člověka, kterej se živí tím samým řemeslem, to v některých věcech opravdu překvapuje. Třímetrovej Eda Čína je totiž schopnej nalakovat střechu corvette sprayem. A Majkl je zase schopnej vyhodit neskutečný prachy za náhradní díly, aby vydělal 200liber. No jo no, pár ultra prasáren nám kluci předvedli, ale to nic nemění na tom, že je radost koukat na práci na starým Chargeru, nebo jiných skvostech, o kterých se normálnímu člověku ani nezdálo. 80% ()

• Vrátane 9. série zrenovovali a predali cca 60 áut. (Armageddon)
  • V úvodných titulkoch každej sezóny sa vyskytujú autá, ktoré renovovali v danej sérii. (Armageddon)
  • Zatiaľ najdrahší projekt bolo auto Jaguar E-Type z 3. série, ktoré kúpili za 13 250 libier. Celkové náklady, vrátane ceny auta, boli 16 090 libier a predali ho s čistým ziskom 2 410 libier. (Armageddon)