poster

Rození obchodníci (TV pořad)

 • Velká Británie

  Wheeler Dealers

Dokumentární

Velká Británie, 2003, 30-60 min

Režie:

Stephen Mizelas

Střih:

Jack Gravina
(další profese)
 • victim42
  *****

  Poslední série trochu postrádá to hlavní a sice rýpání se v autě. Někomu to ale může vyhovovat. Jde o to počátečních 3000 USD (opravdu dolarů, už ne libry) nákupem a chytrým prodejem aut rozmnožit na 30 000 USD a koupit supersport. Mike u toho cestuje po celém světě, ale musí to stihnout za šest dílů.(11.6.2013)

 • cukorek
  *****

  Vždy ma zaujímalo čo robia s mojím autom v servise a ako opravujú bežné či iné poruchy. Až v jeden deň som natrafil na jeden z najlepších seriálov ponúkaných televíziou Discovery. Ak ste len trochu milovníkmi štvorkolesových vozidiel, určite si v tejto relácii nájdete niečo čo sa Vám zapáči. Ja som sa namotal na túto návnadu hneď po mojom náhodnom, prvom pozretí. Z dvojice Mike a Edd na mňa 100% zapôsobil Edd (King of garage). Zavalitý Mike s dobrým nosom na autá a priemernou schopnosťou obchodovať ostal len v pozadí šikovného Edda, ktorý vdychoval autám stratený život. Veľmi dobre sa pozeralo na jeho zručnosť a dobre padli aj jeho občasné rady (napr. že pri výmene brzdových doštičiek treba používať medenú pastu aby nepískali). To v našich servisoch nebudú robiť asi nikdy, hlavne že im poriadne zaplatíme. 100%(1.11.2015)

 • Houbos
  ****

  A Top Gear UK se může se svými rodinnými minivany a smrtelníkům nedostupnými supersporty zahrabat. Jeden z mála pořadů, který se zaměřuje na opravdu zajímavá auta ze staré školy. Laik se i něco přiučí. Podobné: australská série Mighty Car Mods, Jay Leno's Garage(26.4.2011)

 • Marcos
  ***

  Mike Brewer a Edd China zachraňují a reinkarnují klasická evropská auta. Nejdříve nákup vozu s tipickým smlouváním pak oprava s co nejmenšímy výdaji a následně prodej obyčejným lidem. Vybraná auta jsou převážně youngtimery známích značek o kterých se dozvíme zajímavosti a jejich historii. Cílem dvojice je zachování původního stavu a něco si vydělat.(24.3.2014)

 • Angus250
  *****

  Super pohlad do cias,ked boli auta poriadne a poctivo vyrabane.Nad dnesnymi "autami" ,ktore su stratene bez asistencnych sluzieb a nic si na nich neviete opravit,len zaplakat.A dvojmetrovy Edd je neskutocny sympatak.Siel som sa potrhat od smiechu,ked robil Fiat 600.Vosiel sa do nej len tak,ze mal nohy siroko od seba a hlava mu trcala cez stresne okno...(16.2.2012)

 • - Zatiaľ najdrahší projekt bolo auto Jaguar E-Type z 3. série, ktoré kúpili za 13 250 libier. Celkové náklady, vrátane ceny auta, boli 16 090 libier a predali ho s čistým ziskom 2 410 libier. (Armageddon)

 • - Vrátane 9. série zrenovovali a predali cca 60 áut. (Armageddon)

 • - V úvodných titulkoch každej sezóny sa vyskytujú autá, ktoré renovovali v danej sérii. (Armageddon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace