Nastala chyba při přehrávání videa.
 • vitekpe
  ***

  Cely to zachranuje Bette D. Bez ni by to asi ani nevzniklo, ...film je temer o nicem, resp. takovych podobnych nametu jsou kvanta.(4.7.2013)

 • kaylin
  ****

  Bette Davis už v sedmadvaceti ukázala, jak je vyspělou herečkou a jak skvělé výkony dovede podávat. V jejím věku není moc žen, které by byly tak úchvatné nikoli jen zevnějškem, ale také svými hereckými schopnostmi. Příběh se může dnes jevit jako tradiční, ale ona podává svou postavu dokonale.(8.11.2016)

 • GeorgeHans
  ***

  Klasický romantický biják tridsiatych rokov, ktorý však ani po vyše sedemdesiatich rokoch nenudí, na čom má najväčšiu zásluhu úžasná Bette Davis v roli herečky utápajúcej žiaľ v alkohole.(30.9.2009)

 • Houdini

  Oscar 1 : Herečka HR - Bette Davis(28.3.2004)

 • slunicko87
  ***

  Kvalitu filmu sráží místy naprosto nelogické chování postav, které vyvrcholí příliš snadným a málo uvěřitelným závěrem. Tento film by si proto zasloužil delší stopáž, která by umožnila rozpracování ve filmu jen naznačených, byť pro motivaci jednotlivých postav, zásadních skutečností.(3.9.2013)

 • - V roce 2002 byla síť restaurací Planet Hollywood v konkurzu a musela prodávat svůj majetek. Mezi něj patřila i soška Oscara, kterou kdysi Bette Davis získala právě za tento film. Steven Spielberg anonymně cenu Akademie v aukční síni Sotheby's zakoupil a vrátil americké Akademii filmového umění a věd. (SeanBean)

 • - Bette Davis získala za postavu alkoholem vyprahlé herečky Joyce Heath Oscara. Cenou byla poctěna, avšak měla dojem, že ji spíše měla získat rivalka Katharine Hepburn za roli ve filmu Alice Adamsová (1935), která byla také nominována. Celý život měla pocit, že to byla jen cena útěchy za to, že rok předtím nebyla oficiálně nominována za film Of Human Bondage (1934). (SeanBean)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace