Sex Pistols

Animovaný / Erotický / Romantický

Japonsko, 2010, 2x30 min

• togaf

Yaoi mám ráda, nejen že toleruji stereotypy, kterých se drží, ale já si je přímo užívám. Tohle byl ale průšvih. Příběh byl tradičně téměř nijaký. Divná zoo stránka měla logické chyby, a to i v těch několika málo částech, které jsem pochopila. Zbytečně moc postav, zbytečně moc zvířecích inkarncí. Jedna hvězdička za brýlatého ukeho.(2.2.2012)

• Subjektiv

Yaoi nemívám rád, ale odpad jim uděluji jen zřídka. Tentokrát ale nemohu jinak, neboť k obvyklé kýčovitosti, slizké ulepenosti, romantickému vzdychání a schematu uke-seme (který jiný žánr má tak pevně dané a zároveň totálně bizarní, nepravděpodobné a nudné archetypy?) přibyla naprostá nepřehlednost a neodůvodněnost čehokoliv. Na jedné škole je chlapec vyvinutý z opice, jiný třeba z hada, další z jiného zvířete a vzájemně se přitahují, odpuzují, hádají, milují a souloží. Těžko říct proč a jestli to něco znamená. Pro mě to každopádně znamenalo, že druhý díl si mohu odpustit.(22.4.2010)

• Aluminium

Po druhom diely je to o pidi kúsok lepšie, no stále je to plné dier a kazov. Zvyšujem na 2 jagavé hviezdy.(25.4.2010)