Death Screams

Paul C. Elliott

Dee Barton

Charles Ison

• Campbell

Poměrně slabší slasher, který právem upadl do zapomění. Na film se vyplatí koukat maximálně kvůli posledním 15 minutám protože, to předtím je nudná blbost která tu byla 100x. Film má klasické schéma partu teenagerů terorizuje vrah, a jak jinak vrah je jeden z nich. Důvod proč vrah vraždí a i samotnej vrah je asi to nejhorší na celém filmu, předvídatelnej(je to jako vždy ten utlačovanej) a navíc nudnej. Vrah zabije jendou za půl hodiny(když nepočítám ten konec tam je mrtvých trochu víc), vraždy jsou sterilní, třeba střelba lukem, či mačeta kterou vrah stejně ale moc nevyužije. Navíc ten vrah je děsně necharakterní kdyby aspoň vykrádal své bratříčky a nasadil si nijakou masku. Ale to ne. Postavy ve filmu jsou obyčejní tupý teenageři. Tak jediné co mohlo film zachránit je atmosféra která tu sice jakž takž je, ale nefunguje naplno. Tak jediný důvod proč na film koukat je být fanouškem slasheru(můj důvod) a nebo na zahnání nudného odpoledne.(18.9.2010)

• kaylin

Americký slasher „Death Screams“ je celkem právem zapadlý horor, protože na něm není nic, co byste již neviděli a co byste neviděli především v lepší podobě. Nejsmutnější je ale skutečnost, že zde není vlastně ani jedna pořádně povedená scéna zabití. S lukem to byl dobrý nápad, ale i to je nakonec provedené tak nějak fušersky a bez nápadu. I proto vás tenhle horor nejspíš mine.(6.7.2018)