poster

Vyjdi ven (neoficiální název)

 • Francie

  Get Out

Animovaný / Krátkometrážní

Francie, 2010, 8 min

 • Rufete
  ****

  Po prvním zhlédnutí bych nedal takové hodnocení, ale poté, co jsem už věděl závěrečné rozuzlení, jsem si film pustil znovu a bylo to úplně o něčem jiném. Najednou vše dávalo jasný smysl a bylo to o něco zábavnější. Na první zhlédnutí by jen málokoho napadlo, jak film skončí. A že je to velice úsměvný konec. Pointa byla výborná, takhle nějak bych si to představoval. Závěr nadmíru pobavil.(25.7.2013)

 • Dever
  ****

  // Distribútor: Ecole Supérieure des Métiers Artistiques (ESMA) //(30.11.2013)

 • fallanga
  **

  Uznávám, že graficky to bylo ztvárněné velmi pěkně a konec byl nečekaný, ale nějak mi chyběla pointa příběhu. Jasně, je to kraťas, takže jsem neočekával něco zázračného, ale byl jsem zvědav na prolínání reality s fantasií a výmysly hlavního hrdiny. To jsem nedostal. Dostal jsem překvapivý konec, který ale za moc nestál.(5.8.2016)

 • Madluska
  ****

  Vtipné, roztomilé, zaměřené na detaily (prostěradlo kolem pasu jako poslední záchrana :-)), vypointované a navíc s bezva nápadem, jak udělat závěrečné titulky. K tomu podmanivý hlas doktora (proč se ale objevoval už v tom pokoji?) a hrátky se světly a stíny (psycholampička v psychiatrické léčebně a proti tomu sluneční jas v Garyho světě). Ano, animované kraťasy, to je moje!(21.3.2011)

 • Z0oMb3E
  ****

  Tak takto to všetko prebieha? xDD Presne tento vtipný druh kraťasov mám rád. Jednoduchý, vtipný a úderný. Predimenzovaná podoba postáv, perfektná animácia a milá myšlienka to všetko robí filmík prudko pozerateľný. http://www.youtube.com/watch?v=ILmjvmsExNQ (link funkčný 26.2.2011)(26.2.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace