poster

Rubbadubbers (TV seriál)

 • Velká Británie

  Rubbadubbers

Animovaný / Rodinný

Velká Británie, 2003, 10 min

 • *Elfík*
  ***

  Že by hračky ve vaně ožívaly??(9.8.2010)

 • Omnibus
  ***

  Arr-arr-arr!!! Takhle totiž neustále dělá ten strašný žralok. I ostatní postavičky mají v hlavě pěkně vygumováno! Bodejť by taky ne, když jsou z gumy a jsme s nimi v koupelně... :-) Náhodou, docela originální omyvatelné hračky, s nezaměnitelnými osobnostmi a poměrně zábavné. Synovi se to líbí a mě to nijak zvlášť moc nes..re     (a co chtít od seriálu pro děti víc?).      A jejich příhody občas mívají i ne zrovna lehce předvídatelný konec, takže jsem se dokonce tu a tam přistihl, že na to se synem čumím taky, zvědavej, jak to dopadne  :-)           Například:  Krokodýlovi se potopila jeho loď a hodná ponorka Amélie mu ji vyzvedla z mořského dna zpátky na hladinu. Krokodýl: „Nedoufal jsem, že ještě někdy uvidím stěžeň své lodi!“   Ale říkal to radostně i smutně zároveň. (Totiž ta koza Amélie si nevšimnula, že při vyzvedávání lodi moc zabrala a urvala stěžeň, takže nad hladinu vyzvedla jen ten stěžeň.) Pro děti poučné – v životě nebývá vše dokonalé.(10.5.2013)

 • Wishkah
  odpad!

  Hovadina, ktera se, což vím z vlastní zkušenosti, nelíbí ani dětem.(9.8.2010)

 • Hennes
  **

  Jsou to hračky do vany které mají velkou fantazii a dokáží v ní proměnit vše tak, aby mohly prožívat svá dobrodružství. Není to žádný zázrak, ale má podmanivou ústřední melodii.(29.11.2010)

 • yazik
  **

  Slabší průměr...(19.10.2010)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace