Osmnáctiletá Asia (Diana Gómez) leží v komatu v nemocnici. Matka a její přítel Nathaniel (Bernat Saumell) se o ni starají. Pomalu, krůček po krůčku sledujeme události, které vedly k současnému Asiinu stavu. Vvztahy s její matkou, jejím přítelem a kamarádkami, z nichž jedna, nevyzpytatelná Eloise (Ariadna Cabrol), ji uvedla do "nového" světa pocitů. S ní si znovu Asia připomene i bolestivou událost z minulosti. S Elois se sblíží víc, než by si kdy sama uměla představit. (ICTS)

Tom10000

Velmi smutný, ale velmi romantický a jemný film, jenž v podání původního znění doslova zahřeje u srdce a nechá rozkvést Vaši duši. Příběh vypráví o osmnáctileté křehké a nevinné dívce Asii, jež již skoro rok chodí se svým klukem Nathanielem. Zpočátku se dostáváme na konec příběhu, kde vidíme naši hlavní hrdinku v kómatu, a netušíme, co se vůbec stalo. Příběh však pomalu odkrývá záhadu, kus po kusu, až se dostane do velmi bolestivého rozuzlení. Asia chce provést odvážný čin, a když ve škole zjistí, že mladá studentka hledá model na kresbu, neváhá. Neví ale dvě věci: Že se jedná o pomlouvanou a obviňovanou dívku Eloise, jež je prý ještě navíc lesba, a také to, že se do ní zamiluje. Bude to ale láska obtěžkaná nejistotou, strachem, a zoufalstvím (...). Velice pěkná herečka Ariadna Cabrol v páru s Dianou Gomez spolu tvoří perfektní herecké duo, a jejich role na mne velmi zapůsobily. Láska mezi Asiou a Eloise je velmi křehká, z obou stran nejprve nepřijatelná, ale postupně až vášnivá a impulzivní. Dojde na všechno, co chceme. Ale závěr, ten dostane každého do slz (mne téměř) a do dojmu, že je svět vůči lesbické lásce tak hrozně krutý... 95 procent, film velmi doporučuji! ()