Farmář hledá ženu SK

Režie:

Rado Štefanov

Účinkují:

Aneta Parišková (moderátor)

Podaří se osamělým slovenským farmářům prostřednictvím další řady oblíbené a ve slovenském vydání i peprnější seznamovací show najít životní partnerku? Vyberou si mezi různě starými protějšky tu pravou? Uvidíte ve slovenské reality show. (TV Prima)

klobasa

Sunu tam 5* po shlédnutí 1 dílu 18.10.2012 a několika videí na JOJ archiv.Jako čuměl jsem na to s otevřenou hubou.Neuvěřitelné! Tv Prima se svou show se muže jít zahrabat 10m pod zem.Tady se jde fakt na krev. Ve srovnání s českou reality o několik levelů jinde!. Ten ironicky komentátor jasně za 5*.Nemám slov!Jasně vystihující komentář Smok.:-) ()

Terrorko

Hodnotím ako priemer vzhľadom na dobré i zlé chvíľky. Tie dobré vyplývajú zo schopnosti kvalitne diváka pobaviť a dodať mu potrebnú silu do života, keď už si myslí ako je mu na svete zle, ale očividne nie tak, ako účinkujúcim v tejto reality show. Zlé chvíľky sú prezentované až prílišnou stupiditou aktérov i štábu. Jednotlivé série možno hodnotiť zostupne, čiže 1. séria 5* za Martinku a jej Uja, čo ľúbia vypiť ,2. séria 4* za Štefana a člnoček, 3. séria 3* za come back Martinky. ()

mishulkaa

První série nicmoc, druhá super, třetí už tvůrci ženou do extrému, protože ví, že čím víc alkoholu, trapnosti a zoufalců se objeví v epizodě, tím větší sledovanost. A funguje to, české reality show se od těch slovenských ještě mají co učit. Možná to je hrozně cynické a škodolibé, ale já se u těch vyhrocených situací bavím a připomíná mi to, že mám být vděčná za svůj "normální" život :-) ()

HanLiuKun

Druhá řada je neskutečně povedená, účastníci mají dohromady asi 32 zubů a IQ 120. Všichni chlastají, šu*ají a velmi vkusně se oblékají. Dokonalé na zvýšení sebevědomí nebo na studii o white trash. Moderátor má občas velmi vtipné komentáře, takže se nestydím říct, že na toto opravdu koukám. Na první díl s otevřenou pusou, protože takovou směsku deb*lu bych nenašla ani mezi bezdomovci na Hlaváku. ()

Adom odpad!

Nepoznám Slováka, ktorý sa neurazil, keď videl v nejakom zahraničnom filme Slovensko, ktoré bolo popísané ako štát odpadu! Respektíve to nechcem vyjadriť neslušne a vulgárne. Takže ak sa ľudia divia, že niekto pohoršuje náš štát a považuje ho za taký, tak nech sa nedivý. Prečo ? Predstavte si človeka zo zahraničia, ktorý by si pozrel túto show. Pravdepodobne by si pomyslel, že väčšina Slovákov sa správa takto uboho a odporne. Jednoducho chcem povedať ak chceme aby náš štát nebrali tak ako berú, tak za 1. posielať do sveta iba dobrú mienku 2. nenatáčať takéto show 3. neprihlasovať sa do nich a za 4. nepozerať ich. Najdôležitejšie je ich nepozerať ak to ľudí nebude baviť, točiť sa to nebude. Ospravedlňujem sa, že som odbočil troška od témy ale myslím si, že to stačí. ()

pratoriax

Původně jsem hodnotil odpadem, ale pak jsem si řekl, že to nemůžu udělat. Vždyť kolik lidí si muselo dát práci s tím, aby našlo tolik tragédů? To nemůžeme nechat bez povšimnutí! Ani nemluvím o tom, jak jsem se zasmál, když jsem to zapl a viděl jednoho toho budulínka (v galerii je hned na první fotografii), když se "líbal" (nechci pro to raději hledat jiné slovo) mezi dvěma krávama a jedna z nich jim skoro posrala nohy. Ach ta vesnická romantika... :D ()

Princess odpad!

Sakra! Pokaždé, když vidím tento pořad v televizi, hned cítím, jak mi klesá IQ. Nejhorší reality-show, kterou jsem kdy viděla! Holky přijedou na farmu a oplzlým způsobem se snaží získat nějakého farmáře. Myslím, že než chodit do takové show, je lepší zůstat sám :). Takovéhle seriály by měli v televizi zakázat... ()

Terr.ka

Jedna hvězda musí bejt za to, že už naštěstí nejsme Československem a při sledování takových exotů jsem za to šťastnější s každým dílem víc a víc ... Haleluja ! ()

fischacps

Viděl jsem jeden díl a nevěřil jsem svým očím, to jako vážně? Já teda na Slovensku byl, dokonce na vsi, ale tam jsem potkal fajn inteligentní lidi, i když se samozřejmě pilo více než dost. P. S. Proč 3/4 zúčastněných nemá všechny zuby? ()

lutinuviel odpad!

Absolútne neuveriteľné! Ak neveríte, že mladí, starí, škaredí aj krásni, sprostí aj inteligenti, chlapi, ženy aj hermafroditi sa môžu stretnúť v slovenskom drevenom penzióne, hneď v prvý deň sa ožrať ako svine, pomilovať sa, pobiť sa, dobre že sa nepozabíjať. Vytiahnuť na svetlo sveta špinavosti celej famílie, dokonca aj baby a deda, ktorí už dávno ňuchajú fialky odspodu a potom sa stretnúť a v tomto humuse ešte týždeň pokračovať v súkromí jedného z nich – pozrite si to a uveríte, ako hlboko môže klesnúť človek. Režiséra a celý štáb by som postavila k stene a odstrelila. Ak by bolo možné hodnotiť niečim menším, ako odpad – tak toto má môj hlas. ()

nolitimere

Doteraz videné všetky série , ale tá posledná bola sklamanie ... JoJka si s toho urobila zbytočnú telenovelu ... bo Farmár je pre mňa zásadne oddychové téma :D ()