Temný případ (2014) (seriál)

1.séria - atmosféra seriálu Vás dostane už po pár minútach úvodného dielu , pretože má čím zaujať čo v dnešnej dobe plných seriálov ktorých je na mraky veľa a človek nevie pomaly s čoho si má vybrať je Temnota určite dobrá voľba.Stojím a tlieskam pánovi McConaughey-mu za to ,, psycho ,, ktoré nám zahral/v niektorých momentoch išiel z neho strach/ , Harrelson bol tiež v dobrej forme ale na Matthew-ua strácal v každom diely.Záverom len dodám , že toho kultu- okultu a satanizmu mohlo byt viac.

Kdo přežije - Jeden svět (2012) (série)

Mária svatá jak sa mohol štáb a aj Jeff dopustiť omylu menom Colton??? ... kvôli takýmto niktošom mám dodrbanú náladu na celé popoludnie .... brrr hnus ... to je jeden odpad týchto cucákov, buzikov ... a vlastne vďaka nemu to chlapci celé ,, presrali ,, ...

Kdo přežije - Jižní Pacifik (2011) (série)

Ozzy sa vrátil a myslím , že zaslúžene nech sa už choval akokoľvek .... a všetci čo ste tam ,, žrali ,, tie Koučove žvásty typu .....len boh je šecko a my sme nič ... poprosím odobrať natrvalo OP.... a zas víťazstvo dopriane osobe čo nemalo šajn ako SURVIVORa hrať....

Kdo přežije - Ostrov vykoupení (2011) (série)

Nápad na ostrov vykúpenia viac než dobrý , ale niečo mi tam chýbalo ... Filip Šeprd neni tak celkom v poriadku :D ... tie 2 slipky čo mal Mariano pod sebou boli ozaj také blbé , alebo to len hrali? .. fakt nechápem ako sa tam oni dve dostali ... Bostonsky čávo kapitola sama o sebe ... jediná séria kde som urobil výnimku a fandil mu bola hviezdna Hrdinovia vs. .... , ale tuto sa mi opäť potvrdilo , že to je jeden nesympatický slizký buzerant a tento názor mám už keď bol v Marakézach ... Rasla bola škoda inak by to bolo určite veselšie.

Kdo přežije - Nikaragua (2010) (série)

Rozdelenie kmeňov geronti vs. mladé uchá bolo uplne zbytočné , kedže sme dopredu vedeli že aj tak bude mix .... Neónka by mala podstúpiť šokovú terapiu ... jediný normálny bol škoda Fabia ..... vizuálna stránka individuálnej imunity doteraz najstrašnejšia zo všetkých.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Doteraz videné všetky série , ale tá posledná bola sklamanie ... JoJka si s toho urobila zbytočnú telenovelu ... bo Farmár je pre mňa zásadne oddychové téma :D

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Kopec hlášok , ktoré sú zásluhou Nailsa,Babči Yetty a samozrejme aj samotnej Fran seriálom ktorý podla mňa pobaví každú generáciu.

Špinavý prachy (2014)

Toto mi tak akurát zašpinilo HARDYsk .... film vlastne začne až posledných cca 20 minút pred koncom.

Kdo přežije - Hrdinové proti padouchům (2010) (série)

Najlepší z najhorších a najhorší z najlepších + Russell .... čakal som viac s toho prívarku , ktorý bol uklohnený .... ďalej radšej nebudem pokračovať bo tých vulgarizmov čo by som sem nasypal ... bojím sa , že by mi zrušili tuna účet.